Fikstür 2018-2019

2018 - 2019 BAL  9.GRUP FİKSTÜRÜ


KATILAN TAKIMLAR:


1.İzmir / Aliağa Futbol A.Ş.
2.İst./ Vefaspor
3.İst./ Maltepespor
4.Kütahya / TKİ Tavşanlı Linyitspor
5.Kocaeli Başiskele Doğantepespor
6.Kocaeli / Belediye Derincespor
7.Kütahyaspor
8.İst.Sultangazi Spor
9.İst. / Gaziosmanpaşa
10.Kocaeli / Büyükderbentspor
11.İzmir / Bornova Yeşilova Spor
12.Kocaeli / Çayırova Spor
13.Bozüyük Vitraspor
14.Kütahya Çamlıcaspor


1.HAFTA (22.09.'18)

Maltepe - Sultangazi: 1-3
G.Osmanpaşa - B.Vitra: 0-0
Belediye Derince - K.B.Derbent: 5-0
Aliağa - Çamlıca: 4-0
Yeşilova - Kütahyaspor: 3-5
Doğantepe - Çayırova: 4-1
Linyit - Vefa: 0-3

 

2.HAFTA (30.09.'18)

Vefa - Maltepe: 0-0
Çayırova - Linyit: 2-3
Kütahyaspor - Başiskele Doğan: 1-3
Yeşelova - Aliağa: 1-0
B.Derbent - Çamlıca: 1-0
B.Vitra - Bld.Derince: 0-3
Sultangazi - G.Osmanpaşa: 0-1

 

3.HAFTA (07.10.'18)

Çamlıca - B.Vitra: 2-1
B.Doğantepe - Yeşilova: 4-1
Linyit - Kütahyaspor: 2-1
Maltepe - Çayırova: 2-0
Aliağa - B.Derbent: 1-0
G.Osmanpaşa - Vefa: 0-1
Bld.Derince - Sultangazi: 2-2

 

4.HAFTA (14.10.'18)

Vefa - Bld.Derince: 2-3
Çayırova - G.Osmanpaşa: 2-2
Kütahyaspor - Maltepe: 0-2
Yeşilova - Linyit: 0-7
B.Doğantepe - Aliağa: 1-1
B.Vitra - K.B.Derbent: 2-3
Sultangazi - Çamlıca: 1-0

 

5.HAFTA (21.10.'18)

Maltepe - Yeşilova: 1-0
G.Osmanpaşa - Kütahyaspor: 2-1
Bld.Derince - Çayırova: 0-0
Aliağa - B.Vitra: 3-0
Çamlıca - Vefa: 0-5
B.Derbent - Sultangazi: 1-1
Linyit - Başiskele: 4-0

 

6.HAFTA (28.10.'18)

Kütahyaspor - Bld.Derince: 0-0
Yeşilova - G.Osmanpaşa: 2-1
Doğantepe - Maltepe: 0-1
Linyit - Aliağa: 1-6
Çayırova - Çamlıca: 2-1
Sultangazi - B.Vitra: 3-1
Vefa - B.Derbent: 3-1

 

7.HAFTA (04.11.'18)

Maltepe - Linyit: 1-0
Çamlıca - Kütahyaspor: 1-5
B.Derbent - Çayırova: 1-0
Vitra - Vefa: 0-1
Bld.Derince - Yeşilova: 5-0
Aliağa - Sultangazi: 4-0
G.Osmanpaşa - Başiskele: 1-1

 

8.HAFTA (11.11.'18)

Çayırova - Vitra: 2-1
Kütahyaspor - B.Derbent: 3-2
Yeşilova - Çamlıca: 4-1
Başiskele - Bld.Derince: 2-2
Linyit - G.Osmanpaşa: 1-2
Maltepe - Aliağa: 1-4
Vefa - Sultangazi: 1-0

 

9.HAFTA (18.11.'18)

Çamlıca - Başiskele: 0-2
B.Derbent - Yeşilova: 0-0
Vitra - Kütahyaspor: 0-1
Bld.Derince - Linyit: 1-3
Aliağa - Vefa: 1-1
Sultangazi - Çayırova: 3-2
G.Osmanpaşa - Maltepe: 0-0

 

10.HAFTA (25.11.'18)

Çayırova - Vefa: 1-2
Kütahyaspor - Sultangazi: 2-1
Başiskele - B.Derbent: 4-1
Linyit - Çamlıca: 5-0
G.Osmanpaşa - Aliağa: 1-3
Maltepe - Bld.Derince: 2-0
Yeşilova - Vitra: 0-2

 

11.HAFTA (02.12.'18)

Çamlıca - Maltepe: 0-2
B.Derbent - Linyit: 0-2
Vitra - Başiskele: 1-3
Sultangazi - Yeşilova:0-0
Vefa - Kütahyaspor: 0-0
Bld.Derince - G.Osmanpaşa :3-0 (H)
Aliağa - Çayırova: 0-0

 


Takım O G B M A Y Av. P
1. Aliağa 11 7 3 1 27 6 21 24
2. Vefa 11 7 3 1 19 6 13 24
3. Maltepe 11 7 2 2 13 7 6 23
4. Linyitspor 11 7 0 4 28 16 12 21
5. Başiskele 11 6 3 2 24 14 10 21
6. Bel.Derince 11 5 4 2 24 11 13 19
7. Kütahyaspor 11 5 2 4 19 16 3 17
8. Sultangazi 11 4 3 4 14 15 -1 15
9. G.Osmanpaşa 11 3 4 4 10 14 -4 13
10. B. Derbent 11 3 2 6 10 21 -11 11
11. B.Yeşilova 11 3 2 6 11 26 -15 11
12. Çayırova 11 2 3 6 12 19 -7 9
13. B.Vitraspor 11 1 1 9 8 21 -13 4
14. Küt.Çamlıca 11 1 0 10 5 32 -27 3

 

12.HAFTA (09.12.'18)

Kütahyaspor - Çayırova
Yeşilova - Vefa
Doğantepe - Sultangazi
Linyit - Vitra
Maltepe - B.Derbent
G.Osmanpaşa - Çamlıca
Bld.Derince - Aliağa

 

13.HAFTA (16.12.'18)

Çamlıca - Bld.Derince
B.Derbent - G.Osmanpaşa
Vitra - Maltepe
Sultangazi - Linyit
Vefa - Başiskele
Çayırova - Yeşilova
Aliağa - Kütahyaspor

İLK   YARI   SONU
-------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

2017 - 2018  SEZONU  BAL 10.GRUP  FİKSTÜRÜ

 

KATILAN TAKIMLAR:

1.İst.Alibeyköy
2.Düzce Kaynaşlı Bld.
3.İst.Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş.
4.Küt.Tavşanlı Moymulspor
5.Kütahyaspor
6.Esk.Anadolu Üniversitesi
7.İst.Feriköy
8.İst.Yeşilköy
9.Düzce Beyköy Bld.
10.Bozüyük Vitraspor
11.Küt.Tavşanlı Linyitspor
12.Küt.Dumlupınar Üniversitesi Spor
13.Esk.Kurtuluşspor

1.HAFTA (23/24.Eylül.'17)

Yeşilköy - Feriköy: 1-0
Beyköy Bld. - And.Üniv.: 0-2
Vitraspor - Kütahyaspor: 1-3
Tav.Linyit - Tav.Moymul: 4-1
DPÜ Spor - Çengelköy: 1-1
Kurtuluş - Kaynaşlı: 1-0 (Sonra: Hük:0-3)
Alibeyköy (BAY)

2.HAFTA (01.Ekim.'17)

Kaynaşlı - Alibeyköy: 0-1
Çengelköy - Kurtuluş: 2-0
Moymul - DPÜ Spor: 3-0
Kütahyaspor - Tav.Linyit: 2-0
And.Üniv. - Vitra: 0-0
Feriköy - Beyköy: 1-1
Yeşilköy (BAY)

3.HAFTA (08.Ekim.'17)

Alibeyköy - Çengelköy: 2-1
Beyköy - Yeşilköy: 2-1
Vitra - Feriköy: 2-0
Tav.Linyit - And.Üniv.: 0-1 (Sonra: 0-3 Hük.)
DPÜ Spor - Kütahyaspor: 0-3
Kurtuluş - Moymul: 2-1
Kaynaşlı (BAY)

4.HAFTA (15.Ekim.'17)

Çengelköy - Kaynaşlı: 2-0
Moymul - Alibeyköy: 1-2
Kütahyaspor - Kurtuluş: 0-1
And.Üniv. - DPÜ Spor: 1-0
Feriköy - Tav.Linyit: 4-2
Yeşilköy - Vitra: 1-1
Beyköy (BAY)

5.HAFTA (22.Ekim.'17)

Alibeyköy - Kütahyaspor: 3-1
Kaynaşlı - Moymul: 2-0
Vitra - Beyköy: 0-0
Tav.Linyit - Yeşilköy: 2-0
DPÜ Spor - Feriköy: 4-2
Kurtuluş - And.Üniv.: 0-0
Çengelköy (BAY)

6.HAFTA (29.Ekim.'17)

Moymul - Çengelköy: 0-2
Kütahyaspor - Kaynaşlı: 3-0
And.Üniv. - Alibeyköy: 4-1
Feriköy - Kurtuluş: 1-1
Yeşilköy - DPÜ Spor: 0-0
Beyköy - Tav.Linyit: 2-2
Vitraspor (BAY)

7.HAFTA (05.Kasım.'17)

Alibeyköy - Feriköy: 4-2
Kaynaşlı - anad.Üniv.: 0-1
Çengelköy - Kütahyaspor: 1-0
Tav.Linyit - Vitra: 1-3
DPÜ Spor - Beyköy: 2-0
Kurtuluş - Yeşilköy: 0-1
Moymul (BAY)

8.HAFTA (12.Kasım.'17)

Kütahyaspor - Moymul: 3-0
And.Üniv. - Çengelköy: 2-0
Feriköy - Kaynaşlı: 0-0
Yeşilköy - Alibeyköy: 1-2
Beyköy - Kurtuluş: 1-0
Vitra - DPÜ Spor: 3-2
Tav.Linyit (BAY)

9.HAFTA (19.Kasım.'17)

Alibeyköy - Beyköy: 5-0
Kaynaşlı - Yeşilköy: 0-2
Çengelköy - Feriköy: 1-1
Moymul - And.Üniv.: 1-2
DPÜ Spor - Tav.Linyit: 1-1
Kurtuluş - Vitra: 0-1
Kütahyaspor (BAY)

10.HAFTA (26.Kasım.'17)

And.Üniv. - Kütahyaspor: 0-2
Feriköy - Moymul: 0-1
Yeşilköy - Çengelköy: 1-1
Beyköy - Kaynaşlı: 0-2
Vitra - Alibeyköy: 1-0
Tav.Linyit - Kurtuluş: 0-0
DPÜ Spor (BAY)


11.HAFTA (03.Aralık.'17)

Alibeyköy - Tav.Linyit: 4-2
Kaynaşlı - Vitra: 2-1
Çengelköy - Beyköy: 1-0
Moymul - Yeşilköy: 2-1
Kütahyaspor - Feriköy: 3-0
Kurtuluş - DPÜ Spor: 1-0
And.Üniv. (BAY)

12.HAFTA (10.Aralık.'17)

Feriköy - And.Üniv.: 5-3
Yeşilköy - Kütahyaspor: 1-2
Beyköy - Moymul: 0-2
Vitra - Çengelköy: 0-0
Tav.Linyit - Kaynaşlı: 3-1
DPÜ Spor - Alibeyköy: 0-1
Kurtuluşspor (BAY)

13.HAFTA (17.Aralık.'17)

Alibeyköy - Kurtuluş: 5-2
Kaynaşlı - DPÜ Spor: 3-0
Çengelköy - Tav.Linyit: 6-1
Moymul - Vitra: 2-1
Kütahyaspor - Beyköy: 6-0
And.Üniv. - Yeşilköy: 3-0
Feriköy (BAY)


O G B M A Y AV P
1.ALİBEYKÖY 12 10 0 2 30 15 15 30
2.KÜTAHYASPOR 12 9 0 3 28 7 21 27
3.AND. ÜNİV. 12 8 2 2 21 9 12 26
4.ÇENGELKÖY
12 6 4 2 18 8 10 22
5.B.VİTRASPOR 12 5 4 3 14 11 3 19
6.KAYNAŞLI
12 5 1 6 13 13 0 16
7.MOYMULSPOR 12 5 0 7 14 19 -5 15
8.YEŞİLKÖY 12 3 3 6 10 15 -5 12
9.KURTULUŞ 12 3 3 6 7 15 -8 12
10.T. LİNYİT 12 3 3 6 18 27 -9 12
11.FERİKÖY 12 2 4 6 16 23 -7 10
12.DPÜ SPOR 12 2 3 7 10 19 -9 9
13.BEYKÖY
12 2 3 7 6 24 -18 9

------------------------------------
DEVRE ARASI
-----------------------------------

14.HAFTA (15.Ocak.'18)

Feriköy - Yeşilköy: 1-2
Anad.Üniv. - Beyköy: 1-2
Kütahyaspor - B.Vitra: 3-1
Tav.Moymul - Tav.Linyit: 0-1
Çengelköy - DPÜ Spor: 4-0
Kaynaşlı Bld. - Kurtuluş: 0-0
Alibeyköy (BAY)

15.HAFTA (21.Ocak.'18)

Alibeyköy - Kaynaşlı Bld.: 1-0
Kurtuluş - Çengelköy: 0-0
DPÜ Spor - Tav.Moymul: 0-1
Tav.Linyit - Kütahyaspor: 0-0
B.Vitra - Anad.Üniv.: 2-1
Beyköy - Feriköy: 0-2
Yeşilköy (BAY)

16.HAFTA (28.Ocak.'18)

Çengelköy - Alibeyköy: 1-0
Yeşilköy - Beyköy: 4-1
Feriköy - B.Vitra: 1-0
Anad.Üniv. - Tav.Linyit: 3-0
Kütahyaspor - DPÜ Spor: 8-0
Tav.Moymul - Kurtuluş: 2-2
Kaynaşlı (BAY)

17.HAFTA (04.Şubat.'18)

Kaynaşlı - Çengelköy: 2-2
Alibeyköy - Tav.Moymul: 1-1
Kurtuluş - Kütahyaspor: 0-1
DPÜ Spor - Anad.Üniv.: 1-2
Tav.Linyit - Feriköy: 1-0
B.Vitra - Yeşilköy: 3-0
Beyköy (BAY)

18.HAFTA (11.Şubat.'18)

Kütahyaspor - Alibeyköy: 0-0
Tav.Moymul - Kaynaşlı: 1-0
Beyköy - B.Vitra: 0-1
Yeşilköy - Tav.Linyit: 1-1
Feriköy - DPÜ Spor: 5-0
Anad.Üniv. - Kurtuluş: 0-1
Çengelköy (BAY)

19.HAFTA (18.Şubat.'18)

Çengelköy - Tav.Moymul: 1-1
Kaynaşlı - Kütahyaspor: 0-0
Alibeyköy - Anad.Üniv.: 4-1
Kurtuluş - Feriköy: 0-1
DPÜ Spor - Yeşilköy: 2-3
Tav.Linyit - Beyköy: 1-0
B.Vitra (BAY)

20.HAFTA (25.Şubat.'18)

Feriköy - Alibeyköy: 0-1
Anad.Üniv. - Kaynaşlı: 1-0
Kütahyaspor - Çengelköy: 2-1
B.Vitra - Tav.Linyit: 2-1
Beyköy - DPÜ Spor: 3-3
Yeşilköy - Kurtuluş: 1-0
Tav.Moymul (BAY)

21.HAFTA (04.Mart.'18)

Tav.Moymul - Kütahyaspor: 3-6
Çengelköy - Anad.Üniv.: 1-0
Kaynaşlı - Feriköy: 3-2
Alibeyköy - Yeşilköy: 0-0
Kurtuluş - Beyköy: 1-0
DPÜ Spor - B.Vitra: 1-3
Tav.Linyit (BAY)

22.HAFTA (11.Mart.'18)

Beyköy - Alibeyköy: 2-3
Yeşilköy - Kaynaşlı: 2-1
Feriköy - Çengelköy: 1-0
Anad.Üniv. - Tav.Moymul: 2-0
Tav.Linyit - DPÜ Spor: 2-0
B.Vitra - Kurtuluş: 2-0
Kütahyaspor (BAY)

23.HAFTA (18.Mart.'18)

Kütahyaspor - Anad.Üniv.: 1-3
Tav.Moymul - Feriköy: 1-3
Çengelköy - Yeşilköy: 2-0
Kaynaşlı - Beyköy: 2-0
Alibeyköy - B.Vitra: 4-1
Kurtuluş - Tav.Linyit: 0-2
DPÜ Spor (BAY)

24.HAFTA (25.Mart.'18)

Tav.Linyit - Alibeyköy: 1-1
B.Vitra - Kaynaşlı: 1-1
Beyköy - Çengelköy: 1-2
Yeşilköy - Tav.Moymul: 4-1
Feriköy - Kütahyaspor: 3-4
DPÜ Spor - Kurtuluş: 0-4
Anad.Üniv. (BAY)

25.HAFTA (01.Nisan.'18)

Anad.Üniv. - Feriköy: 1-0
Kütahyaspor - Yeşilköy: 1-1
Tav.Moymul - Beyköy: 5-0
Çengelköy - B.Vitra: 3-2
Kaynaşlı - Tav.Linyit: 3-3
Alibeyköy - DPÜ Spor: 2-1
Kurtuluş (BAY)

26.HAFTA (08.Nisan.'18)

Kurtuluş - Alibeyköy: 0-2
DPÜ Spor - Kaynaşlı: 3-4
Tav.Linyit - Çengelköy: 2-3
B.Vitra - Tav.Moymul: 4-1
Beyköy - Kütahyaspor: 0-4
Yeşilköy - And.Üniv.: 3-3
Feriköy (BAY)

O G B M A Y AV P
1.ALİBEYKÖY 24 17 4 3 49 23 26 55
2.KÜTAHYASPOR 24 16 4 4 58 19 39 52
3.ÇENGELKÖY
24 13 7 4 38 19 19 46
4.AND.ÜNİV.
24 14 3 7 39 24 15 45
5.B.VİTRASPOR 24 12 5 7 36 27 9 41
6.YEŞİLKÖY 24 9 7 8 31 31 0 34
7.TAV.LİNYİT 24 8 7 9 33 40 -7 31
8.KAYNAŞLI
24 8 6 10 29 29 0 30
9.FERİKÖY 24 8 4 12 35 36 -1 28
10.MOYMUL 24 8 3 13 31 43 -12 27
11.KURTULUŞ 24 6 6 12 15 26 -11 24
12.BEYKÖY
24 3 4 17 15 53 -38 13
13.KÜT.DPÜSPOR
24 2 4 18 21 60 -39 10

 

--------------------------------------------------------------------------

2016 - 2017 3.LİG 1.GRUP FİKSTÜRÜ

GRUBUN TAKIMLARI (19 Takım - BAY'lı Sistem)

1.24ERZİNCANSPOR
2.ALTAY
3.ANKARA DEMİRSPOR
4.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
5.BEYLERBEYİSPOR
6.KARACABEY BİRLİK SPOR ( Önceki BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.)
7.CİZRE SPOR
8.ÇORUM BELEDİYESPOR
9.ERZİN BELEDİYESPOR
10.GÖLCÜKSPOR
11.KARTALSPOR
12.KIZILCABÖLÜKSPOR
13.KOCAELİSPOR
14.KOZAN BLD.SPOR
15.KÜTAHYASPOR
16.MANAVGATSPOR
17.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
18.TEKİRDAĞSPOR
19.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

 

1.HAFTA (03.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Gölcük: 1-1
Altay - 24Erzincan: 2-0
Çorum Bld - B.Beyi: 3-1
Kızılcabölük - Sancaktepe Bld.: 0-0
Manavgat - Van B.Ş.: 1-1
Kütahyaspor - Erzin Bld.: 1-1
Karacabey Birlik - Cizre: 4-1
Bayburt - Ank.Demir: 2-3
Kocaeli - Tekirdağ: 0-0
Kozan Bld. (Bay)

2.HAFTA (10.Eylül.'16 C.tesi)

Van - Kütahyaspor: 2-1
Sancaktepe - Kozan: 1-0
Beylerbeyi - Kızılcabölük: 1-0
24Erzincan - Çorum: 1-0
Gölcük - Altay: 0-4
Tekirdağ - Kartal: 2-0
Ank.Demir - Kocaeli: 3-1
Cizre - Bayburt: 1-0
Erzin - Karacabey: 2-1
Manavgatspor (Bay)

3.HAFTA (17.Eylül.'16 C.tesi)

Kartal - Ank.Demir: 1-0
Altay - Tekirdağ: 1-1
Çorum - Gölcük: 2-1
Kızılcabölük - 24Erzincan: 0-0
Kozan - Beylerbeyi: 3-1
Kütahyaspor - Manavgat: 0-0
Karacabey - Van: 5-0
Bayburt - Erzin: 1-1
Kocaeli - Cizre: 3-0
Sancaktepe (Bay)

4.HAFTA (25.Eylül.'16)

Van - Bayburt: 1-0
Manavgat - Karacabey: 1-1
B.Beyi - Sancaktepe: 1-3
24Erzincan - Kozan: 0-0
Gölcük - Kızılcabölük: 2-1
Tekirdağ - Çorum: 0-2
Ank.Demir - Altay: 0-1
Cizre - Kartal: 1-1
Erzin - Kocaeli: 0-3
Kütahyaspor (Bay)

5.HAFTA (01.Ekim.'16)

Karacabey - Kütahyaspor: 4-1
Bayburt - Manavgat: 2-0
Kocaeli - Van: 0-0
Kartal - Erzin: 2-0
Altay - Cizre: 0-0
Çorum - Ank.Demir: 1-1
Kızılcabölük - Tekirdağ: 0-2
Kozan - Gölcük: 3-1
Sancaktepe - 24Erzincan: 2-0
Beylerbeyi (Bay)

 

6.HAFTA (05.Ekim.'16)

Van - Kartal: 1-3
Manavgat - Kocaeli: 1-0
Kütahyaspor - Bayburt: 1-1
24Erzincan - B.Beyi: 1-1
Gölcük - Sancaktepe: 1-1
Tekirdağ - Kozan: 0-0
Ank.Demir - Kızılcabölük: 2-2
Cizre - Çorum: 2-1
Erzin - Altay: 2-1
Karacabey Birlik (Bay)

7.HAFTA (09.Ekim.'16)

Bayburt - Karacabey: 2-0
Kocaelispor - Kütahyaspor: 3-0
Kartal - Manavgat: 0-0
Altay - Van: 2-3
Çorum - Erzin: 2-0
Kızılcabölük - Cizre: 0-0
Kozan - Ank.Demir: 1-3
Sancaktepe - Tekirdağ: 2-0
B.Beyi- Gölcük: 1-2
24Erzincanspor (Bay)

8.HAFTA (16.Ekim.'16)

Van - Çorum: 1-1
Manavgat - Altay: 1-1
Kütahyaspor - Kartal: 3-2
Karacabey - Kocaeli: 3-4
Gölcük - 24Erzincan: 0-1
Tekirdağ - B.Beyi: 2-0
Ank.Demir - Sancaktepe: 0-1
Cizre - Kozan: 2-1
Erzin - Kızılcabölük: 2-3
Bayburt Grup Öz.İd. (Bay)

9.HAFTA (22.Ekim.'16)

Kocaeli - Bayburt: 0-0
Kartal - Karacabey: 1-0
Altay - Kütahyaspor: 1-0
Çorum - Manavgat: 4-0
Kızılcabölük - Van: 2-0
Kozan - Erzin: 3-1
Sancaktepe - Cizre: 3-0
B.Beyi - Ank.Demir: 0-1
24Erzincan - Tekirdağ: 1-2
Gölcükspor (Bay)

10.HAFTA (29.Ekim.'16)

van - Kozan: 1-0
Manavgat - Kızılcabölük: 3-2
Kütahyaspor - Çorum: 2-1
Karacabey - Altay: 2-1
Bayburt - Kartal: 1-0
Tekirdağ - Gölcük: 2-1
Ank.Demir - 24Erzincan: 0-1
Cizre - B.Beyi: 1-1
Erzin - Sancaktepe: 0-0
Kocaelispor (Bay)

11.HAFTA (02.Kasım.'16)

Kartal - Kocaeli: 0-3
Altay - Bayburt: 1-1
Çorum - Karacabey: 4-2
Kızılcabölük - Kütahyaspor: 2-2
Kozan - Manavgat: 0-0
Sancaktepe - Van: 0-0
B.Beyi - Erzin: 1-1
24Erzincan - Cizre: 1-1
Gölcük - Ank.Demir: 2-2
Tekirdağspor (Bay)

12.HAFTA (06.Kasım.'16)

Van - B.Beyi: 2-0
Manavgat - Sancaktepe: 1-2
Kütahyaspor - Kozan: 2-1
Karacabey - Kızılcabölük: 1-1
Bayburt - Çorum: 2-2
Kocaeli - Altay: 5-3
Ank.Demir - Tekirdağ: 1-1
Cizre - Gölcük: 0-1
Erzin - 24Erzincan: 1-0
Kartalspor (Bay)

13.HAFTA (13.Kasım.'16)

Altay - Kartal: 1-1
Çorum - Kocaeli: 2-3
Kızılcabölük - Bayburt: 0-0
Kozan - Karacabey: 2-2
Sancaktepe - Kütahyaspor: 2-0
B.Beyi - Manavgat: 4-1
24Erzincan - Van: 1-1
Gölcük - Erzin: 0-0
Tekirdağ - Cizre: 1-1
Ank.Demirspor (Bay)

14.HAFTA (19.Kasım.'16)

Van - Gölcük: 1-1
Manavgat - 24Erzincan: 1-1
Kütahyaspor - B.Beyi: 3-3
Karacabey - Sancaktepe: 1-6
Bayburt - Kozan: 0-0
Kocaeli - Kızılcabölük: 0-1
Kartal - Çorum: 0-2
Cizre - Ank.Demir: 1-1
Erzin - Tekirdağ: 3-0
Altay (Bay)

15.HAFTA (23.Kasım.'16)

Çorum - Altay: 1-1
Kızılcabölük - Kartal: 3-0
Kozan - Kocaeli: 3-3
Sancaktepe - Bayburt: 1-0
B.Beyi - Karacabey: 2-0
24Erzincan - Kütahyaspor: 3-0
Gölcük - Manavgat: 2-0
Tekirdağ - Van: 1-1
Ank.Demir - Erzin: 3-3
Cizre Spor (Bay)

16.HAFTA (27.Kasım.'16)

Van - Ank.Demir: 0-0
Manavgat - Tekirdağ: 2-1
Kütahyaspor - Gölcük: 0-4
Karacabey - 24Erzincan: 2-2
Bayburt - B.Beyi: 2-1
Kocaeli - Sancaktepe: 1-1
Kartal - Kozan: 4-1
Altay - Kızılcabölük: 3-0
Erzin - Cizre: 2-1
Çorum Bld. (Bay)

17.HAFTA (04.Aralık.'16)

Kızılcabölük - Çorum: 1-0
Kozan - Altay: 0-2
Sancaktepe - Kartal: 2-1
B.Beyi - Kocaeli: 0-0
24Erzincan - Bayburt: 2-0
Gölcük - Karacabey: 3-1
Tekirdağ - Kütahyaspor: 1-0
Ank.Demir - Manavgat: 2-0
Cizre - Van: 0-2
Erzin Bld. (Bay)

18.HAFTA (11.Aralık.'16)

Van - Erzin: 1-0
Manavgat - Cizre: 1-1
Kütahyaspor - Ank.Demir: 3-0
Karacabey - Tekirdağ: 4-0
Bayburt - Gölcük: 0-0
Kocaeli - 24Erzincan: 1-0
Kartal - B.Beyi: 0-1
Altay - Sancaktepe: 2-0
Çorum - Kozan: 1-0
Kızılcabölük (Bay)

19.HAFTA (18.Aralık.'16)

Kozan - Kızılcabölük: 1-3
Sancaktepe - Çorum: 0-0
B.Beyi - Altay: 1-2
24Erzincan - Kartal: 2-1
Gölcük - Kocaeli: 2-2

Tekirdağ - Bayburt: 1-3
Ank.Demir - Karacabey: 0-0
Cizre - Kütahyaspor: 3-2
Erzin - Manavgat: 2-1
Van B.Ş.Bld. (Bay)


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
18 11 6 1 27 8 19 39
2.KOCAELİSPOR 18 8 7 3 32 19 13 31
3.ALTAY 18 8 6 4 29 18 11 30
4.ÇORUM BLD. 18 8 5 5 29 18 11 29
5.VAN B.Ş. 18 7 8 3 18 18 0 29
6.GÖLCÜKSPOR 18 6 7 5 24 22 2 25
7.KIZILCABÖLÜK 18 6 7 5 21 19 2 25
8.24ERZİNCAN 18 6 7 5 17 15 2 25
9.ERZİN BLD. 18 6 6 6 21 24 -3 24
10.TEKİRDAĞ 18 6 6 6 17 22 -5 24
11.BAYBURT 18 5 8 5 17 15 2 23
12.ANK.DEMİR 18 5 8 5 22 21 1 23
13.KARACABEY
18 5 5 8 33 33 0 20
14.CİZRE SPOR 18 4 8 6 16 25 -9 20
15.KARTAL 18 5 4 9 18 24 -6 19
16.BEYLERBEYİ 18 4 5 9 20 27 -7 17
17.MANAVGAT 18 3 8 7 14 26 -12 17
18.KÜTAHYASPOR 18 4 5 9 21 34 -13 17
19.KOZAN BLD. 18 3 6 9 19 27 -8 15

-------------------İLK YARI SONU-----------------------------

20.HAFTA (15.Ocak.'17)

Sancaktepe - Kızılcabölük: 2-0
Van B.Ş. - Manavgat: 0-0
Erzin Bld - Kütahyaspor: 1-0
Cizrespor - Karacabey: 1-0
Ank.Demir - Bayburt: 4-2
Tekirdağ - Kocaelispor: 1-2
Gölcük - Kartal: 1-0
24Erzincan - Altay: 0-1
Beylerbeyi - Çorum Bld.: 1-1
Kozan Bld. (Bay)

21.HAFTA (22.Ocak.'17)

Kozan Bld - Sancaktepe : 1-0
Kızılcabölük - B.Beyi: 1-0
Çorum Bld - 24erzincan: 1-1
Bayburt - Cizre: 2-1
Karacabey - Erzin: 3-0
Kütahyaspor - Van B.Ş.: 1-2
Altay - Gölcük: 1-1
Kartal - Tekirdağ: 1-2
Kocaeli - Ank.Demir: 2-2
Manavgatspor (Bay)

22.HAFTA (29.Ocak.'17)

Van - Karacabey: 2-0
Erzin - Bayburt: 1-0
Cizre - Koceli: 0-0
23Erzincan - Kızılcabölük: 1-1
b.Beyi - Kozan: 1-1
Manavgat - Kütahyaspor: 0-0
Ank.Demir - Kartal: 2-1
Tekirdağ - Altay: 2-2
Gölcük - Çorum Bld.: 1-0
Sancaktepe (Bay)

23.HAFTA (05.Şubat.'17)

Bayburt - Van: 1-0
Karacabey - Manavgat: 4-0
Sancaktepe - B.Beyi: 2-1
Kozan - 24Erzincan: 1-0
Kızılcabölük - Gölcük: 1-0
Çorum - Tekirdağ: 1-0
Altay - Ank.Demir: 1-1
Kartal - Cizre: 1-0
Kocaeli - Erzin: 4-0
Kütahyaspor (Bay)

24.HAFTA (11.Şubat.'17)

Van - Kocaeli: 2-1
Erzin - Kartal: 0-1
Cizre - Altay: 0-3
24Erzincan - Sancaktepe: 2-1
Kütahyaspor - Karacabey: 2-1
Manavgat - Bayburt: 1-1
Ank.Demir - Çorum: 0-0
Tekirdağ - Kızılcabölük: 0-0
Gölcük - Kozan: 1-0
Beylerbeyi (Bay)

25. HAFTA (15.Şubat.'17 Çarşamba)

Bayburt  -  Kutahyaspor : 4-1       
Altay -   Erzin: 2-0        
Beylerbeyi  -  24 Erzincan : 3-3      
Corum -   Cizrespor: 2-0        
Kartalspor  -  Vanspor : 1-0       
Kizilcaboluk -   Ankara Demir : 0-1       
Kocaelispor -   Manavgatspor : 1-0       
Kozan  -  Tekirdagspor  : 2-0      
Sancaktepe -   Golcukspor: 1-1
Karacabey (Bay)


26. HAFTA (19.Şubat.Pazar)

Vanspor  -  Altay: 2-2        
Cizrespor -   Kizilcaboluk
: 1-0
Erzin - Çorum
: 1-0
Ankara Demir  -  Kozan  : 3-1     
Karacabey -    Bayburt    : 1-3    
Golcukspor  -  Beylerbeyi : 2-1       
Kutahyaspor -   Kocaelispor : 1-2       
Manavgatspor -   Kartalspor  : 2-2      
Tekirdagspor  -  Sancaktepe: 1-1
Erzincan (Bay)


27. HAFTA (26.Şubat.'17 Pazar)

Altay -   Manavgat: 4-1      
24 Erzincan  -  Golcukspor : 0-0       
Beylerbeyi  -  Tekirdagspor: 2-3        
Corum  - Vanspor : 2-1       
Kartalspor -   Kutahyaspor: 1-2        
Kizilcaboluk -  Erzin : 2-1       
Kocaelispor  - Karacabey: 1-1       
Kozan    Cizrespor: 1-0        
Sancaktepe  -  Ankara Demir: 1-1 
Bayburt (Bay)

28.HAFTA (05.Mart.'17 Pazar)

Bayburt -   Kocaelispor : 0-2      
Vanspor -   Kizilcaboluk: 0-1   
Cizrespor -   Sancaktepe : 0-3       
Erzin  -  Kozan  : 2-2      
Ankara Demir -   Beylerbeyi : 4-1       
Karacabey -   Kartalspor : 2-0       
Kutahyaspor  -  Altay  : 1-1      
Manavgat  -  Corum : 0-1       
Tekirdag -  24 Erzincan: 1-2
Gölcük (Bay)


29.HAFTA (10.Mart.'17 Cuma)

24 Erzincan -  Ankara Demir : 0-1       
Altay  - Karacabey: 5-2      
Beylerbeyi  -  Cizrespor : 1-0      
Corum -   Kutahyaspor: 1-1        
Golcukspor  -  Tekirdagspor: 1-0        
Kartalspor -   Bayburt : 1-0       
Kizilcaboluk -  Manavgat: 0-0        
Kozan  -  Vanspor : 2-1       
Sancaktepe  -  Erzin: 2-1
Kocaeli (Bay)

30. HAFTA (15.Mart.'17 Çarşamba)

Bayburt  -  Altay: 2-4        
Vanspor -   Sancaktepe: 1-4        
Cizrespor  -  24 Erzincan: 1-0        
Erzin  -  Beylerbeyi : 0-0       
Ankara Demir -   Golcukspor : 3-1       
Karacabey  -  Corum   : 0-1     
Kocaelispor  -  Kartalspor: 1-0        
Kutahyaspor -   Kizilcaboluk : 2-2  
Manavgatspor -   Kozan: 0-1
Tekirdağ (Bay)


31. HAFTA (19.Mart.'17 Pazar)

24 Erzincan  -  Erzin : 2-0       
Altay -   Kocaelispor   : 1-1     
Beylerbeyi   Vanspor : 1-0       
Corum   Bayburt : 0-1       
Golcukspor -  Cizrespor  : 2-1      
Kizilcaboluk -   Karacabey  : 1-1    
Kozan -   Kutahyaspor : 1-1       
Sancaktepe -   Manavgat   : 1-0    
Tekirdagspor  -  Ankara Demir  : 0-3
Kartal (Bay)

32.HAFTA (26.Mart.'17 Pazar)

Bayburt -   Kizilcaboluk  : 4-1      
Vanspor  -  24 Erzincan  : 2-1     
Karacabey -   Kozan   : 1-1     
Cizrespor  -  Tekirdag: 0-0      
Erzin  -  Golcukspor   : 4-1     
Kartalspor -   Altay: 0-1        
Kocaelispor  -  Corum : 0-2       
Kutahyaspor  -  Sancaktepe : 1-1       
Manavgatspor -   Beylerbeyi: 3-2
Ank.Demir (Bay)  

33.HAFTA (01.Nisan.'17 Cumartesi)

24 Erzincan  - Manavgat: 4-2       
Ankara Demir  -  Cizrespor   : 1-1     
Beylerbeyi  -  Kutahyaspor  : 4-0      
Corum -   Kartalspor   : 2-0     
Golcukspor -   Vanspor : 0-0       
Kizilcaboluk  -  Kocaelispor : 2-4       
Kozan  -  Bayburt : 1-1       
Sancaktepe -  Karacabey  : 2-1    
Tekirdagspor  -  Erzin: 1-1
Altay (Bay) 

34. HAFTA (05.Nisan.'17 Çarşamba)

Altay  -  Corum : 2-1       
Bayburt  -  Sancaktepe  : 0-0      
Vanspor  -  Tekirdagspor   : 3-1     
Karacabey  - Beylerbeyi : 4-4       
Erzin  -  Ankara Demir  : 2-3     
Kartalspor -   Kizilcaboluk : 0-3  
Kocaelispor -   Kozan: 0-0        
Kutahyaspor -   24 Erzincan: 0-4       
Manavgatspor  -  Golcukspor: 1-2 
Cizre (Bay)

35. HAFTA (09.Nisan.'17 Pazar)

24 Erzincan -  Karacabey  : 1-2    
Ankara Demir -  Vanspor: 1-0        
Beylerbeyi -  Bayburt: 1-0        
Cizrespor -   Erzin  : 3-0      
Golcukspor  -  Kutahyaspor  : 0-1      
Kizilcaboluk -  Altay: 4-0        
Kozan -   Kartalspor: 2-1        
Sancaktepe -   Kocaelispor : 1-0       
Tekirdagspor  -  Manavgat: 2-1
Çorum (Bay)

36. HAFTA (14.Nisan.'17 CUMA)

Altay -  Kozan : 2-4       
Bayburt  -  24 Erzincan: 1-2       
Vanspor  -  Cizrespor   : 1-1     
Karacabey  -  Golcukspor : 2-4       
Corum  -  Kizilcaboluk   : 0-0   
Kartalspor  -  Sancaktepe : 2-1       
Kocaelispor -   Beylerbeyi   : 0-2     
Kutahyaspor  -  Tekirdagspor  : 2-1      
Manavgat  - Ankara Demir: 0-1
Erzin Bld. (Bay)

37.HAFTA (23.Nisan.'17 Pazar)

24 Erzincan  -  Kocaelispor  : 0-0      
Ankara Demir  -  Kutahyaspor: 1-0        
Beylerbeyi -   Kartalspor : 0-0       
Cizrespor  -  Manavgat   : 4-0    
Erzin -   Vanspor  : 4-1      
Golcukspor  -  Bayburt  : 5-1      
Kozan  -  Corum : 0-1       
Sancaktepe  -  Altay    : 0-0    
Tekirdagspor -   Karacabey: 0-0
Kızılcabölük (Bay)

38. HAFTA (29.Nisan.'17 Cumartesi)

Altay  -  Beylerbeyi  : 6-1      
Bayburt  -  Tekirdagspor : 1-0       
Karacabey -   Ankara Demir  : 1-0
Corum -   Sancaktepe  : 1-2     
Kartalspor  -  24 Erzincan: 3-2     
Kizilcaboluk -   Kozan: 2-1        
Kocaelispor  -  Golcukspor : 2-1       
Kutahyaspor -   Cizrespor : 1-2       
Manavgatspor  -  Erzin: 2-4
Van Bld. (Bay)

<


O G B M A Y AV P
1.SANCAKTEPE
36 20 12 4 52 22 30 72
2.ALTAY 36 17 13 6 67 41 26 64
3.ANK. DEMİR 36 17 13 6 54 35 19 64
4.KOCAELİSPOR 36 16 13 7 55 35 20 61
5.ÇORUM BLD. 36 16 10 10 46 29 17 58
6.GÖLCÜKSPOR 36 15 11 10 48 41 7 56
7.KIZILCABÖLÜK 36 13 13 10 42 37 5 52
8.VAN B.Ş. 36 12 12 12 36 42 -6 48
9.24ERZİNCAN 36 12 12 12 42 36 6 48
10.BAYBURT 36 12 11 13 41 41 0 47
11.KOZAN BLD. 36 11 12 13 41 44 -3 45
12.ERZİN BLD. 36 12 9 15 43 53 -10 45
13.CİZRE SPOR 36 10 12 14 32 43 -11 42
14.KARACABEY
36 10 10 16 59 61 -2 40
15.TEKİRDAĞ 36 9 12 15 32 47 -15 39
16.KARTALSPOR 36 11 6 19 33 47 -14 39
17.BEYLERBEYİ 36 9 11 16 46 57 -11 38
18.KÜTAHYASPOR 36 8 11 17 38 63 -25 35
19.MANAVGAT 36 4 13 19 27 60 -33 25


ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN130
DÜN1780
BU HAFTA3736
BU AY28117
TOPLAM3470966

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 42 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim