2017-2018 SÜPER AMATÖR LİG (17.04.'18)
Pazartesi, 11 Eylül 2017 17:12

20178 - 2018 SEZONU SÜPER AMATÖR LİG STATÜSÜ:

2017-2018 Sezonunda Süper Amatör Ligde müsabakalar 13 takımlı deplasmanlı
olarak Merkez  sahaları , Tavşanlı – Emet ve Simav  sahalarında çift devreli lig usulüne
göre  oynatılacaktır.

Müsabakalar sonunda Bal Statüsüne göre 2018 – 2019 sezonunda Bal ‘da yer alacak takımlar belirlenecektir.

Müsabakalar sonunda son iki sırayı alan takımlar 1. Amatör kümeye tenzil edileceklerdir.

Müsabakalar 01.Ekim.2017 tarihinde başlatılacaktır.

2017-2018 sezonu için Amatör işler kurulunun belirlediği şekilde 1988  ve daha önce doğumlu sporcular  yaşı büyük statüsüne girmektedir.

Takımlarımız 1988 ve yaşı daha büyük doğumlu diledikleri kadar amatör futbolcuya
lisans çıkartabilirler.

Ancak 18 kişilik müsabaka  listesinde 1988 ve yaşı daha büyük doğumlu en fazla
5 amatör futbolcu yer alabilecektir.

1989 ve daha küçük doğumlu futbolcular yaşı büyük statüsüne girmez.

18 kişilik esame listesine 1998 , 1999, 2000, 2001 ve 2002 arası doğumlu
2 kişi yazılmak zorundadır.

18 kişilik müsabaka isim listesine yaşı büyük futbolcu 5’den fazla yazılırsa takım
hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

18 kişilik müsabaka isim listesine yaşı 1998 ve 2002  yaş arası futbolcu 2’den az yazılırsa takım hakkında hükmen mağlubiyet kararı verilir.

1 yaşı küçük futbolcu yazılamadığı takdirde müsabaka isim listesi 17 kişi ile sınırlı olup
listeye en az bir yaşı küçük futbolcu yazılması ve mutlaka oynatılması gerekmektedir.

Takım sahaya 9 kişi ile çıksa bile esame listesine mutlaka bir yaşı küçük futbolcu
yazılacak ve oynatılacaktır.

Kulüpler en az 2 (iki) alt yapı kategorisinde katılmak zorundadırlar.

Takımlar Tüzüklerindeki Forma  renkleriyle müsabakalara çıkacaktır. Buna uymayan takımlar F.M.T. gereğince  İl Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilecektir.

Müsabakalar süresince her türlü istek ve dilekler dilekçe ile Tertip Komitesi Başkanlığına yapılacaktır.İtirazlar süresi içerisinde itiraz bedelinin yatırıldığını gösteren Banka dekontu
ile birlikte yapılacaktır.

Takımlarımız müsabakalarla ilgili istek ve dilekçelerini en geç Perşembe günü mesai bitimine kadar tertip kuruluna bildireceklerdir

Müsabakalarda 1'den 99'a kadar formayla oynatabileceklerdir.
Kulüpler formalarının ön yüzüne forma reklamı alabilirler.

Cumartesi ve Pazar günleri oynanamayan müsabakalar Çarşamba ve Perşembe günleri oynatılacaktır.

Müsabakalar F.M.T.Hükümlerine göre oynatılacak olup galibiyete 3, Beraberliğe 1, Mağlubiyete 0 puan verilir.

KATILACAK TAKIMLAR:

1.Simav Savcılarspor
2.Yeşilayspor
3.Özel İdare Köy Hiz.Spor
4.Hacıkebirspor
5.Emet Borspor
6.Seramikspor
7.Simav Demirciköyspor
8.1867 Simavspor
9.Tav.Akıncılarspor
10.Termikspor
11.Çamlıcaspor
12.Kümaşspor
13.Tav.Gençlikspor

1.HAFTA (01.Ekim.'17 Pazar)

Savcılar - Kümaş: 1-0
Seramik - Demirciköy: 2-1
Özel İdare - Termik: 1-1
Yeşilay - Çamlıca: 1-1
Emet Bor - 1867 Simav: 0-3
Hacıkebir - Akıncılar: 1-1
Tav.Gençlik (Bay)

2.HAFTA (08.Ekim.'17 Pazar)

Demirciköy - emet Bor: 4-1
Kümaş - Tav.Gençlik: 0-3
Akıncılar - Özel İdare: 3-1
1867 Simav - Hacıkebir: 2-0
Çamlıca - Savcılar: 5-0
Termik - Yeşilay: 0-0
Seramik (Bay)

3.HAFTA (15.10.'17)

Savcılar - Termik: 2-2
Tav.Gençlik - Çamlıca: 1-2
Özel İdare - 1867 Simav: 0-1
Yeşilay - Tav.Akıncılar: 1-1
Emet Bor - Seramik: 0-6
Hacıkebir - Demirciköy: 2-1
Kümaş (Bay)

4.HAFTA (22.Ekim.'17 Pazar)

Seramik - Hacıkebir: 2-1
Çamlıca - Kümaş: 5-0
1867 Simav - Yeşilay: 2-0
Demirciköy - Özel İdare: 1-1
Termik - Tav.Gençlik: 0-1
Akıncılar - Savcılar: 3-3
Emet Bor (Bay)

5.HAFTA (28/29.Ekim.'17 C.tesi - Pazar)

Savcılar - 1867 Simav: 0-0
Tav.Gençlik - Akıncılar: 0-3
Özel İdare - Seramik: 0-4
Yeşilay - Demirciköy: 3-1
Kümaş - Termik: 2-1
Hacıkebir - Emet Bor: 6-1
Çamlıca (Bay)

6.HAFTA (05.Kasım.'17 Pazar)

Emet Bor - Özel İdare: 0-5
Termik - Çamlıca: 1-5
Demirciköy - Savcılar: 2-0
Seramik - Yeşilay: 2-1
Akıncılar - Kümaş: 2-0
1867 Simav - Tav.Gençlik: 3-1
Hacıkebir (Bay)

7.HAFTA 11/12.Kasım.'17 C.tesi - Pazar)

Savcılar - Seramik: 1-1
Tav.Gençlik - Demirciköy: 1-0
Özel İdare - Hacıkebir: 3-6
Yeşilay - Emet Bor: 6-0
Kümaş - 1867 Simav: 1-1
Çamlıca - Akıncılar: 2-1
Termik (Bay)

8.HAFTA (18/19.Kasım.'17 C.tesi - Pazar)

Hacıkebir - Yeşilay : 1-3 iken uzatmada  tatil  edildi. Sonuç 0-3 (Hük.)
Akıncılar - Termik: 2-2
Seramik - Tav.Gençlik: 4-3
Emet Bor - Savcılar : 0-4
1867 Simav - Çamlıca: 2-3
Demirciköy - Kümaş: 4-3

9.HAFTA (26.Kasım.'17  Pazar)

Savcılar - Hacıkebir : 2-1
Tav.Gençlik - Emet Bor: 3-0 (Hük.) Maça çıkmadı
Termik - 1867 Simav: 4-3
Yeşilay - Özel İdare: 1-3
Kümaş - Seramik: 0-2
Çamlıca - Demirciköy: 7-2
Akıncılar (Bay)

* Emet Borspor Ligden Çekildi.

10.HAFTA (02/03.Aralık.'17 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Savcılar: 1-2
Akıncılar - 1867 Simav: 1-0
Emet Bor - Kümaş: 0-3 (Hük.)
Hacıkebir - Tav.Gençlik: 1-1
Demirciköy - Termik: 0-1
Seramik - Çamlıca : 1-1
Yeşilay (Bay)

11.HAFTA (10.Aralık.'17 Pazar)

Savcılar - Yeşilay: 3-3
Tav.Gençlik - Özel İdare: 0-1
Termik - Seramik: 3-1
Demirciköy - Akıncılar: 0-5
Kümaş - Hacıkebir: 1-1
Çamlıca - Emet Bor: 3-0 (Hük.)
1867 Simav (Bay)

12.HAFTA (17.Aralık.'17 Pazar)

Yeşilay - Tav.Gençlik: 5-0
Demirciköy - 1867 Simav: 0-0
Hacıkebir - Çamlıca: 2-3
Özel İdare - Kümaş: 4-3
Akıncılar - Seramik: 2-1
Emet Bor - Termik: 0-3 (Hük.)
Savcılar (Bay)

13.HAFTA (24.Aralık.'17 Pazar)

Seramik - 1867 Simav: 3-0
Tav.Gençlik - Savcılar : 2-0
Termik - Hacıkebir: 3-2
Emet Bor - Akıncılar: 0-3 (Hük.)
Kümaş - Yeşilay: 1-1
Çamlıca - Özel İdare : 3-2
Demirciköy (Bay)
---------------------------
DEVRE  ARASI
---------------------------

14.HAFTA (14.Ocak.'18 Pazar)

Kümaş - Savcılar: 1-0
Demirciköy-Seramik: 1-3
Termik-Özel İdare: 1-1
Çamlıca-Yeşilay: 3-2
1867 Simav - Emet Bor: 3-0 (Hük.)
Akıncılar-Hacıkebir: 2-1
Tav.Gençlik (Bay)

15.HAFTA (21.Ocak.'18 Pazar)

Emet Bor - Demirciköy: 0-3 (Hük.)
Tav.Gençlik - Kümaş :1-1
Özel İdare - Akıncılar: 1-3 SONRA: 3-0 (Hük.) (Cezalı oyuncu oynatmak)
Hacıkebir-1867 Simav:1-3
Savcılar-Çamlıca: 1-3
Yeşilay-Termik: 3-3
Seramik (Bay)

16.HAFTA (27/28.Ocak.'18 C.tesi - Pazar)

Termik - Savcılar: 3-1
Çamlıca - Tav.Gençlik: 1-0
1867 Simav - Özel İdare: 1-0
Akıncılar - Yeşilay :6-0 SONRA: 0-3 (Hük.) (Cezalı oyuncu oynatmak)
Seramik - Emet Bor : 3-0 (Hük.)
Demirciköy - Hacıkebir: 2-0
Kümaş (Bay)

17.HAFTA (03/04.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Hacıkebir - Seramik: 1-4
Kümaş - Çamlıca: 1-3
Yeşilay - 1867 Simav: 1-1
Özel İdare - Demirciköy: 3-1
Tav.Gençlik - Termik: 0-1
Savcılar - Akıncılar: 0-1
Emet Bor (Bay)

18.HAFTA (10/11.Şubat.'18  C.tesi - Pazar)

1867 Simav - Savcılar: 0-0
Akıncılar - Tav.Gençlik: 4-2
Seramik-Öz.İdare: 4-0
Demirciköy - Yeşilay: 3-2
Termik - Kümaş: 1-2
Emet Bor - Hacıkebir: 0-3 (Hük.)
Çamlıca (Bay)

19.HAFTA (17/18.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)

Özel İdare - Emet Bor: 3-0 (Hük.)
Çamlıca - Termik: 1-1
Savcılar - Demirciköy: 2-0
Yeşilay - Seramik: 0-2
Kümaş - Akıncılar: 1-4
Tav.Gençlik - 1867 Simav: 1-3
Hacıkebir (Bay)

20.HAFTA (25.Şubat.'18 Pazar)

Seramik - Savcılar: 2-1
Demirciköy - Tav.Gençlik: 0-3
Hacıkebir - Özel İdare: 0-0
Emet Bor - Yeşilay: 0-3 (Hük.)
1867 Simav - Kümaş: 1-1
Akıncılar - Çamlıca: 3-2
Termik (Bay)

21.HAFTA (03/04.03.'18 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Hacıkebir: 3-0
Termik - Akıncılar: 0-1
Tav.Gençlik - Seramik: 0-0
Çamlıca - 1867 Simav: 4-0
Kümaş - Demirciköy: 3-3
Savcılar - Emet Bor: 3-0 (Hük.)
Özel İdare (Bay)

22.HAFTA (10/11.Mart.'18 C.tesi - Pazar)

Hacıkebir - Savcılar:5-1
1867 Simav - Termik: 1-0
Özel İdare - Yeşilay: 2-2
Seramik - Kümaş: 3-1
Demirciköy - Çamlıca: 0-3
Emet Bor - Tav.Gençlik: 0-3 (Hük.)
Akıncılar (Bay)

23.HAFTA (17/18.Mart.'18 C.tesi - Pazar)

Savcılar - Özel İdare: 0-3 (Hük.)
1867 Simav - Akıncılar: 2-1
Tav.Gençlik - Hacıkebir: 2-1
Termik - Demirciköy: 9-2
Çamlıca - Seramik: 1-1
Kümaş - Emet Bor : 3-0 (Hük.)
Yeşilay (Bay)

* Savcılarspor , ligden çekildi.

24.HAFTA (24/25.Mart.'18 C.tesi - Pazar)

Yeşilay - Savcılar: 3-0 (Hük.)
Özel İdare - Tav.Gençlik: 2-3
Seramik - Termik: 4-4
Akıncılar - Demirciköy: 3-0 (Hük.) Demirciköy bu müsabakaya çıkmayacak.
Hacıkebir - Kümaş: 1-3
Emet Bor - Çamlıca: 0-3 (Hük.)
1867 Simav (Bay)

25.HAFTA (31.03.'18 - 01.04.'18 C.tesi - Pazar)

Tav.Gençlik - Yeşilay: 2-1
1867 Simav - Demirciköy: 6-1
Çamlıca - Hacıkebir: 5-1
Kümaş - Özel İdare: 0-4 (Hük.) (Kümaş'ta 5 kırmızı kart)
Seramik - Akıncılar: 3-2
Termik - Emet Bor : 3-0 (Hük.)
Savcılar (Bay)

26.HAFTA (07/08.Nisan.'18 C.tesi - Pazar)

1867 Simav - Seramik: 1-1
Savcılar - Tav.Gençlik: 0-3 (Hük.)
Hacıkebir - Termik: 6-3
Yeşilay - Kümaş: 1-1
Özel İdare - Çamlıca: 3-1
Akıncılar - Emet Bor: 3-0 (Hük.)
Demirciköy (Bay)


O     
G    
B      
M      
Gol              
Av           
Pu             
1
ÇAMLICASPOR 24 18 4 2 70 : 26 44 58
2
SERAMİKSPOR 24 16 6 2 59 : 25 34 54
3
AKINCILAR 24 16 3 5 52 : 28 24 51
4
1867SİMAV 24 12 7 5 39 : 24 15 43
5
TAV.GENÇLİK 24 11 3 10 36 : 33 3 36
6
TERMİKSPOR 24 9 8 7 50 : 41 9 35
7
ÖZEL İDARE
24 10 5 9 46 : 38 8 35
8
YEŞİLAYSPOR 24 8 9 7 49 : 31 18 33
9
KÜMAŞSPOR 24 6 7 11 32 : 47 -15 25
10
HACIKEBİR 24 6 4 14 43 : 51 -8 22
11
DEMİRCİKÖY 24 6 3 15 32 : 63 -31 21
12
SAVCILAR 24 6 5 13 27 : 45 -18 20
13
EMETBOR          
24 0 0 24 2 : 85 -83 -3

-----------------------------------------------------------
* ÇAMLICASPOR: BAL  Ligine  çıktı.
* SERAMİKSPOR: Tav.Linyit'le Play - Aut oynadı. Maçı 1-0 kazanan Linyit BAL'da kaldı.
* SAVCILARSPOR ve EMET BORSPOR  1.Amatör Kümeye düştüler.

Salı, 17 Nisan 2018 17:41 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN195
DÜN1780
BU HAFTA3801
BU AY28182
TOPLAM3471031

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 51 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim