*Tek devreli lig usulü..2 Takım Play-Off'a çıkacak.
1.HAFTA (06.Ocak.'18 C.tesi)
DPÜ Spor - Kümaş : 3-0 And.B.Evler - E.Ç.Dev.Hast.: 5-1 Kütahyaspor - Özel İdare : 4-0 Yeşilay - aragonit B.Saka: 2-0 Termik - Hacıkebir: 3-0 Seramik - Çamlıca: 6-1
2.HAFTA (13.Ocak.'18)
DPÜ Spor - E.Ç.Dev.Hast.: 15-1 And.B.Evler - Termik: 0-5 Çamlıca - Kütahyaspor: 0-9 Hacıkebir - Seramik: 0-3 (Hük.) Aragonit - Kümaş: 31-0 Özel İdare - Yeşilay: 1-7
3.HAFTA (22.Ocak.'18 Pazartesi)
Aragonit - DPÜ Spor: 2-2 Termik - E.Ç.Dev.Hast.: 3-0 Yeşilay - Çamlıca: 15-0 Kümaş - Özel İdare: 1-8 Seramik - And.B.Evler: 3-0 Kütahyaspor - Hacıkebir: 3-0 (Hük.)
4.HAFTA (27.Ocak.'18 C.tesi)
DPÜ Spor - Termik: 1-1 And.B.Evler - Kütahyaspor: 0-6 Çamlıca - Kümaş: 14-3 Hacıkebir - Yeşilay: 0-3 (Hük.) E.Ç.Dev.Hast. - Seramik: 0-3 (Hük.) Özel İdare - Aragonit: 0-4
5.HAFTA (31.Ocak.'18 Çarşamba)
Özel İdare - DPÜ Spor: 1-0 Kümaş - Hacıkebir: 3-0 (Hük.) Aragonit - Çamlıca: 12-0 Kütahyaspor - E.Ç.Dev.Hast.: 3-0 (Hük.) Yeşilay - And.B.Evler: 6-1
6.HAFTA (02.Şubat.'18 Cuma)
DPÜ Spor - Seramik: 2-1 And.B.Evler - Kümaş: 5-2 Çamlıca - Özel İdare: 1-6 Hacıkebir - aragonit: 0-3 (Hük.) E.Ç.Dev.Hast. - Yeşilay: 0-3 (Hük.) Termik - Kütahyaspor:1-1
7.HAFTA (03/04.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)
Çamlıca - DPÜ Spor: 1-10 Kütahyaspor - Seramik: 3-1 Aragonit - And.B.Evler: 3-0 Özel İdare - Hacıkebir: 3-0 (Hük.) Yeşilay - Termik: 1-0 Kümaş - E.Ç.Dev.Hast.: 3-0 (Hük.)
8.HAFTA (10/11.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)
DPÜ Spor - Kütahyaspor: 0-1 And.B.Evler - Özel İdare: 2-3 Seramik - Yeşilay: 0-6 Hacıkebir - Çamlıca: 0-3 (Hük.) E.Ç.Dev.Hast. - Aragonit: 0-3 (Hük.) Termik - Kümaş: 12-0
9.HAFTA (17/18.Şubat.'18 C.tesi - Pazar)
Hacıkebir - DPÜ Spor: 0-3 (Hük.) Yeşilay - Kütahyaspor: 3-2 Özel İdare - E.Ç.Dev.Hast.: 3-0 (Hük.) Çamlıca - And.B.Evler: 2-6 Kümaş - Seramik: 0-9 Aragonit - Termik: 3-2
10.HAFTA (24.Şubat.'18 C.tesi)
DPÜ Spor - Yeşilay: 1-3 And.B.Evler - Hacıkebir: 3-0 (Hük.) Seramik - aragonit: 1-3 Kütahyaspor - Kümaş: 15-1 E.Ç.Dev.Hast. - Çamlıca: 0-3 (Hük.) Termik - Özel İdare: 9-1
11.HAFTA (10/11.Mart.'18 C.tesi - Pazar)
DPÜ Spor - And.B.Evler: 5-1 Kümaş - Yeşilay: 2-13 Çamlıca - Termik: 1-10 Hacıkebir - E.Ç.Dev.Hast.:İkisi de yok. Aragonit - Kütahyaspor: 3-1 Özel İdare - Seramik: 1-1
| O
| G
| B
| M
| | Gol
| Av
| | Pu
|
1 |
|
|
YEŞİLAYSPOR |
|
|
|
11 |
11 |
0 |
0 |
|
62 |
: |
7 |
55 |
|
33 |
2 |
|
|
ARAGONİT
|
|
|
|
11 |
9 |
1 |
1 |
|
67 |
: |
8 |
59 |
|
28 |
3 |
|
|
KÜTAHYASPOR |
|
|
|
11 |
8 |
1 |
2 |
|
48 |
: |
9 |
39 |
|
25 |
4 |
|
|
TERMİKSPOR |
|
|
|
11 |
7 |
2 |
2 |
|
52 |
: |
9 |
43 |
|
23 |
5 |
|
|
DPÜ SPOR |
|
|
|
11 |
6 |
2 |
3 |
|
42 |
: |
12 |
30 |
|
20 |
6 |
|
|
ÖZEL İDARE
|
|
|
|
11 |
6 |
1 |
4 |
|
27 |
: |
29 |
-2 |
|
19 |
7 |
|
|
SERAMİKSPOR |
|
|
|
11 |
5 |
1 |
5 |
|
29 |
: |
22 |
7 |
|
16 |
8 |
|
|
AND.B.EVLER |
|
|
|
11 |
4 |
0 |
7 |
|
23 |
: |
36 |
-13 |
|
12 |
9 |
|
|
ÇAMLICASPOR |
|
|
|
11 |
3 |
0 |
8 |
|
26 |
: |
77 |
-51 |
|
9 |
10 |
|
|
KÜMAŞSPOR |
|
|
|
11 |
2 |
0 |
9 |
|
15 |
: |
110 |
-95 |
|
6 |
11 |
|
|
HACIKEBİR |
|
|
|
10 |
0 |
0 |
10 |
|
0 |
: |
30 |
-30 |
|
0 |
12 |
|
|
E.Ç.DEV.HAST.
|
|
|
|
10 |
0 |
0 |
10 |
|
2 |
: |
44 |
-42 |
|
0 |
--------------------------------------
* Yeşilay ve Aragonit Play-Off maçlarına katılacak.
|