KÜTAHYA SÜPER AMATÖR LİG (25.02.'13)
Pazartesi, 04 Şubat 2013 16:39

* Süper amatör ligden bu sezon son 3 takım düşecek.

*BAL Liginin gereklerine göre sezon sonu ilk üç takımın BAL'a çıkma ihtimali oluyor.
*Bu, BAL Ligi 10.grupta bulunan 3 takımımızın sezon sonu durumuna bağlı...

1.HAFTA (15/16.Eylül.'12)

Aragonit B.Saka - Tav.Akıncılar :1-2
Termik - Altıntaş Bld :8-0
Cezaevi - Öz.İd.Köy Hiz. :2-5
Sim.Y.Mah.Site - Sim.G.Yurdu :1-1
Tav.Gençlik - Kümaş :1-5
E.Ç.Dev.Hast - Tunçbilek Bld :2-2

***22/23.Eylül'de maçlar yok.

2.HAFTA (29/30.Eylül.'12)

Tav.Akıncılar - Termik :3-2
Altıntaş Bld - Tav.Gençlik :1-8
Tunçbilek Bld - Cezaevi :0-0
Kümaş - E.Ç.Dev.Hast :2-2
Sim.Genç Yurdu - Aragonit B.Saka :4-0
Öz.İd.Köy Hiz - Sim.Y.Mah.Site :4-0

3.HAFTA (06/07.Ekim.'12)

Tav.Akıncılar - Sim.G.Yurdu: 1-1
Termik - Tav.Gençlik:5-0
Sim.Y.Mah.Site - Tuncbilek Bld:6-0
Aragonit B.Saka - Ö.İd.Köy Hiz.:0-2
E.Ç.Dev.Hast - Altıntaş Bld: 3-1
Cezaevi - Kümaş:3-5

4.HAFTA (13/14.Ekim.'12)

Tav.Akınvılar - Tav.Gençlik :4-1
Altıntaş Bld - Cezaevi :1-2
Tunçbilek Bld - Aragonit B.Saka :2-0
Kümaş - Sim.Y.Mah.Site :6-2
Termik - E.Ç.Dev.Hast :2-1
Sim.G.Yurdu - Öz.İd.Köy Hiz :1-0

5.HAFTA (20/21.Ekim.'12 C.tesi - Pazar)

Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Akıncılar :2-2
E.Ç.Dev.Hast - Tav.Gençlik :3-1
Aragonit B.Saka - Kümaş :1-4
Tunçbilek Bld - Sim.G.Yurdu :1-0
Cezaevi - Termik :1-2
Sim.Y.Mah .Site - Altıntaş Bld :8-0

6.HAFTA (03/04.Kasım.'12 C.tesi - Pazar)

Tav.Akıncılar- E.Ç.Dev.Hast:3-3
Altıntaş Bld - Aragonit B.Saka:1-7
Tunçbilek BLd - Ö.İd.Köy Hiz:0-3
Sim.G.Yurdu - Kümaş :1-1
Sim.Y.Mah .Site - Termik :0-0
Cezaevi - Tav.Gençlik :2-2

7.HAFTA (10/11.Kasım.'12)

Tunçbilek - Tav:akıncılar :0-3
Cezaevi - E.Ç.Dev.Hast. :1-3
Altıntaş - Sim.G.Yurdu :1-2
Öz.İd.K.Hiz - Kümaş :1-0
Tav.Gençlik - Sim.Y.Mah.Site :1-3
Aragonit B.Saka - Termik :1-2

8.HAFTA (17/18.Kasım.'12)

Cezaevi - Tav.akıncılar :1-0
Altıntaş - Öz.İd.Köy Hiz :1-5
E.Ç.Dev.Hast - Sim.Y.Mah.Site :3-0
Kümaş - Tunçbilek :3-0
Sim.G.Yurdu - Termik :2-1
Tav.Gençlik - Aragonit B.Saka :6-3

9.HAFTA (25.Kasım.'12 Pazar)

Kümaş - Akıncılar :2-0
Sim.Y.Mah.Site - Cezaevi :2-2
Öz.İd.K.Hiz - Termik :1-3
Tunçbilek - Altıntaş: 2-3
Aragonit B.Saka - E.Ç.Dev.Hast :5-5
Tav.Gençlik - Sim.G.Yurdu :3-4

10.HAFTA (01/02.Aralık.'12 C.tesi-Pazar)

Sim.Y.Mah.Site - Tav.akıncılar:1-0
Altıntaş - Kümaş :2-4
Sim.G.Yurdu - E.Ç.Dev.Hast :2-2
Cezaevi - aragonit B.Saka :1-3
Termik - Tunçbilek :1-1
Tav.Gençlik - Öz.İd.Köy Hiz :0-1

11.HAFTA (08/09.Aralık.'12)

Akıncılar - Altıntaş Bld :5-0
Aragonit B.Saka - Sim.Y.Mah.Site :1-2
Tunçbilek - Tav.Gençlik :2-1
Kümaş - Termik :3-1
Sim.G.Yurdu - Cezaevi :2-1
Öz.İd.Köy Hiz - E.Ç.Dev.Hast :4-1


O    
G     
B     
M     
A     Y    
Av      
Pu      
1
KÜMAŞ
11 8 2 1 35 : 14 21 26
2
ÖZ.İD.KÖY HİZ 11 8 1 2 28 : 10 18 25
3
SİM.GENÇYURDU 11 6 4 1 20 : 12 8 22
4
TERMİK 11 6 2 3 27 : 13 14 20
5
TAV.AKINCILAR 11 5 3 3 23 : 14 9 18
6
SİM.Y.MAH.SİTE
11 5 3 3 25 : 18 7 18
7
E.Ç.DEV.HST.
11 4 5 2 28 : 23 5 17
8
TUNÇBİLEK BLD
11 3 3 5 10 : 22 -12 12
9
CEZAEVİ 11 2 3 6 16 : 25 -9 9
10
TAV.GENÇLİK
11 2 1 8 24 : 33 -9 7
11
A.BÜYÜK SAKA
11 2 1 8 22 : 31 -9 7
12
ALTINTAŞ BLD 11 1 0 10 11 : 54 -43 3

İ L K  Y A R I   S O N U ................................................................

 

İKİNCİ YARI MAÇLARI:

12.HAFTA (15-16.Aralık.'12)

Akıncılar - aragonit B.Saka:3-1
Altıntaş - Termik :0-8
Öz.İd.Köy Hiz - Cezaevi :2-1
Sim.G.Yurdu - Sim.Y.Mah.Site :1-0
Kümaş - Tav.Gençlik :3-0
Tunçbilek - E.Ç.Dev.Hast :0-3

13.HAFTA (22/23.Aralık.'12)

Termik - Akıncılar: 1-1
Tav.Gençlik - Altıntaş :3-1
Cezaevi - Tunçbilek: 3-0
E.Ç.Dev.Hast. - Kümaş : 2-1
Aragonit B.Saka - Sim.G.Yurdu: 2-1
Sim.Y.Mah.Site - Öz.İd.Köy Hiz.:1-0

14.HAFTA (29/30.Aralık.'12 C.tesi - Pazar)

Sim.G.Yurdu - Akıncılar :1-1
Tav.Gençlik - Termik :1-2
Tunçbilek - Sim.Y.Mah.Site :0-1
Öz.İd.Köy Hiz - aragonit B.Saka :1-0
Altıntaş - E.Ç.Dev.Hast :1-6
Kümaş - Cezaevi : 0-3

15.HAFTA (05/06.Ocak.'13)

Tav.Gençlik - Akıncılar :1-1
Cezaevi - altıntaş :11-0
Aragonit B.Saka - Tunçbilek :0-0
Sim.Y.Mah.Site - Kümaş :1-1
E.Ç.Dev.Hast - Termik :1-1
Öz.İd.Köy Hiz - Sim.G.Yurdu: 4-1

16.HAFTA (12/13.Ocak.'13 C.tesi - Pazar)

Akıncılar - Öz.İd.Köy Hiz :0-1
Tav.Gençlik - E.Ç.Dev.Hast : 1-2
Kümaş - Aragonit B.Saka :6-1
Sim.G.Yurdu - Tunçbilek :3-2
Termik - Cezaevi :1-1
Altıntaş - Sim.Yeni M.Site : 0-3 (Hük.)

17.HAFTA (19/20.Ocak.'13)

E.Ç.Dev.Hast - Akıncılar :0-3
aragonit B.Saka - Altıntaş :7-3
Öz.İd.Köy Hiz - Tunçbilek :3-1
Kümaş - Sim.G.Yurdu: 8-1
Termik - Sim.Y.Mah.Site; 3-2
Tav.Gençlik - Cezaevi :2-5

18.HAFTA (26/27.Ocak.'13)

akıncılar - Tunçbilek: 5-1
E.Ç.Dev.Hast - Cezaevi: 3-1
Sim.G.Yurdu - Altıntaş :3-0 (Hük.)
Kümaş - Öz.İd.Köy Hiz: 1-2
Sim.Y.Mah.Site - Tav.Gençlik: 2-0
Termik - aragonit B.Saka :3-2

19.HAFTA (02/03.Şubat.'13)

Akıncılar - Cezaevi :2-1
Öz.İd.Köy Hiz - Altıntaş :13-1
Sim.Y.Mah.Site - E.Ç.Dev.Hast : 0-2
Tunçbilek - Kümaş :3-0
Termik - Sim.G.Yurdu :1-0
Aragonit B.Saka - Tav.Gençlik :4-0

20.HAFTA (09/10.Şubat.'13)

Akıncılar - Kümaş :1-4
Cezaevi - Sim.Y.Mah.Site :5-4
Termik - Öz.İd.Köy Hiz: 1-0
Altıntaş - Tunçbilek: 1-4
E.Ç.Dev.Hast - aragonit B.Saka: 4-1
Sim.G.Yurdu - Tav.gençlik: 3-0 (Hük.) (Tav.Gençlik ligden çekildi)

 

* Tav.Gençlik ligden çekildi.

*Tav.gençlik'in 3, Altıntaş Bld.'nin 6 puanı silindi.

* Özel İdare köy Hiz.Spor BAL ligine çıkmayı garantiledi.

21.HAFTA (16/17.Şubat.'13)

Akıncılar - Sim.Y.Mah.Site :1-2
Kümaş - Altıntaş : 3-0 (Hük.)
E.Ç.Dav.Hast - Sim.G.Yurdu :3-0
Aragonit B.Saka - Cezaevi :6-3
Tunçbilek - Termik :0-3
Öz.İd.Köy Hiz - Tav.Gençlik: 3-0 (Hük.)

 

22.HAFTA (23/24.Şubat.'12 C.tesi - Pazar)

Altıntaş - Akıncılar: 0-3 (Hük.)
Sim.Y.Mah.Site - Aragonit B.Saka :0-5
Tav.Gençlik - Tunçbilek Bld: 0-3 (Hük.)
Termik - Kümaş :0-1
Cezaevi - Sim.G.Yurdu :2-2
E.Ç.Dev.Hast - Öz.İd.Köy Hiz :1-0

O       
G       
B     
M     
A      Y        
Av        
Pu      
1
ÖZ.İD.KÖY HİZ 22 16 1 5 57 : 18 39 49
2
E.Ç.DEV.HST.
22 13 6 3 55 : 32 23 45
3
KÜMAŞ
22 14 3 5 63 : 28 35 45
4
TERMİK 22 13 5 4 51 : 22 29 44
5
TAV.AKINCILAR 22 10 6 6 44 : 27 17 36
6
SİM.G.YURDU 22 10 6 6 36 : 35 1 36
7
SİM.Y.MAH.SİTE 22 10 4 8 41 : 36 5 34
8
CEZAEVİ 22 7 5 10 52 : 47 5 26
9
ARAGONİT B.SAKA    
22 7 2 13 51 : 55 -4 23
10
TUNÇBİLEK BLD
22 6 4 12 24 : 44 -20 22
11
TAV.GENÇLİK
22 3 2 17 32 : 62 -30 8
12
ALTINTAŞ BLD 22 1 0 21 18 : 118 -100 -3

 

*Birinci Köy Hizmetleri direk olarak BAL ligine çıktı.

* İkili averajla İkinci olan E.Ç.Dev.Hast.Spor, BAL'daki Kütahya takımlarının içinde 2.olanla
PLAY-AUT oynayacak.

*Altıntaş Bld., Tavşanlı Genç Yurdu ve Tunçbilek Bld.Spor 1.amatöre düştüler.

--------------------------------------------------------------------------------------



Pazartesi, 25 Şubat 2013 17:23 tarihinde güncellendi
 

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 28 ziyaretçi çevrimiçi

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN486
DÜN1120
BU HAFTA5231
BU AY39916
TOPLAM2097431

jbc vcounter
Powered by ArtTree

İletişim