2017-2018 BAL LİGİNDE NELER OLDU ?..(08.05.'18)
Salı, 08 Mayıs 2018 13:39


2017 - 2018  SEZONU BAL LİGİ  08.Mayıs.2018'de  tümüyle sona erdi.

Bilindiği gibi bu tarihten  1  ay  önce  lig bitmişti. 3.lige çıkma play-off  maçları  ve

BAL Baraj  maçları  bu 1  aylık  sürede oynandı  ve  bitti.

PEKİ...BU  SEZON  SONU  BAL'DA  NELER  OLDU ?

12  grubun  tek  tek  incelemesini  aşağıda  sunuyoruz:

 

2017 - 2018  BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL)



BAL  1. GRUP :


Takım O G B M A Y
P
1. Ağrı 1970
22 16 4 2 43 13
52
2. 1955Batman 22 13 6 3 53 19
45
3. D.bakır Yol 22 12 3 7 39 25
39
4. Siirt İl Ö.İd. 22 10 8 4 34 17
38
5. Erciş Genç 22 11 5 6 41 26
38
6. 1960 Silopi 22 10 4 8 49 34
34
7. Bağlar Bld. 22 10 2 10 40 28
32
8. Yüksekova 22 8 8 6 42 23
32
9. Muşspor FC 22 5 7 10 37 30
22
10. Derikspor 22 5 2 15 33 59
14
11. Mardin 47 22 3 4 15 27 52
13
12. Tatvan G.B. 22 2 1 19 20 132
7

NOT: Derikspor'un 3 puanı silindi.

3.LİGE  ÇIKAN : Yok
-------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
1.sıradan Ağrı 1970 Spor (Ağrı)
*
3.sıradan Diyarbakır Yol Spor (D.Bakır)
-------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP KALANLAR:

*
2.sıradan 1955 Batmanspor (Batman)
*
4.sıradan Siirt Özel İdare Spor (Siirt)
*
5.sıradan Erciş Gençlik Bld.Spor (Van)
*
6.sıradan 1960 Silopi Spor (Şırnak)
*
7.sıradan Yüksekova Bld.Spor (Hakkari)
*
8.sıradan Bağlar Bld.Spor (Diyarbakır)

B A R A J   M A Ç L A R I :
SİİRT İL ÖZEL İD. - ERUH GENÇLİK : 5-1
(Bal 1.grup 4.sü)   (Siirt Yerel lig 1.si)
(SİİRT ÖZEL İDARE BAL'DA  KALDI)
--------------------------------------------------
ERCİŞ GENÇLİK BLD. - BİRLİK GENÇLİK SPOR : 0-0 (Uzatma: 1-0)
(BAL 1.Grup 5.si)    (Van Yerel Lig 1.si)
(ERCİŞ GENÇLİK BLD. BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
1955 BATMANSPOR  -  TEİAŞ GENÇLİK SPOR : 1-0
(Bal 1.grup 2.si)   (Batman Play-Off 1.si)
(1955 BATMANSPOR  BAL'DA KALDI)
------------------------------------------------
1960 SİLOPİ SPOR  -  ŞIRNAK ŞEHRİNUH SPOR: 2-0
(Bal 1.grup 6.sı)  - (Şırnak Yerel 1.si)
(1960 SİLOPİ SPOR  BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------------
YÜKSEKOVA BLD.  -  HAKKARİ  ZAP SPOR: 1-0
(Bal 1.grup 7.si) - (Hakkari Yerel 1.si)
(YÜKSEKOVA BLD. BAL'DA  KALDI)
--------------------------------------------------
BAĞLAR BLD. SPOR  -  MEZOPOTAMYA SPOR : 1-0
(Bal 1.grup 8.si) - (Diyarbakır Yenel 1.si)
(Seyrantepespor; adını Mezopotamya Spor yaptı)
(BAĞLAR BLD. BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP DÜŞENLER:

DERİK SPOR  -  MARDİN B.Ş.BLD.: 0-2
(Bal 1.grup 10.su)  -  (Mardin Yerel 1.si)
(MARDİN B.Ş. BAL'A ÇIKTI, Derik Spor yerele düştü)
-------------------------------------------------

MUŞSPOR FC  -  MUŞ MENDERES SPOR : 0-3 (Hük.)
(Bal 1.grup 9.su) - (Muş Yerel Play-Off 1.si)
(MUŞ MENDERES BAL'A ÇIKTI, Maça çıkmayan Muşspor Yerel Lige düştü)
-------------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* MARDİN 47 SPOR:
(Mardin'in kontenjanı 1...Temsil:2)
(Kontenjan fazlası olarak düştü.Yerine takım gelmeyecek)
* TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ
(Bitlis)
(Yerine yerel 1.BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR geldi)
------------------------------------------------



BAL  2. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Adıyaman1954 24 19 2 3 58 22 36 59
2. 62 Pertekspor 24 15 6 3 52 12 40 51
3. Dersimspor 24 16 3 5 52 26 26 51
4. Şanlıurfa 11 Nisanspor 24 12 7 5 37 15 22 43
5. Siverek Bld. 24 11 8 5 42 23 19 41
6. Araban Bld 24 10 6 8 41 32 9 36
7. Şehitkamil 24 9 7 8 32 26 6 34
8. Yeşilyurt Bld 24 8 9 7 42 22 20 33
9. İnönü Üniv. 24 5 6 13 26 54 -28 21
10. 1920 Maraş 24 4 8 12 25 35 -10 20
11. Hankendispor 24 2 11 11 19 58 -39 17
12. Elazığ Yol 24 4 4 16 21 62 -41 16
13. E.İ.Dumlupınar 24 1 3 20 16 76 -60 6



3.LİGE ÇIKAN: Adıyaman 1954 Spor
------------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
4.sıradan 11 Nisan Spor (Şanlıurfa)
*
6.sıradan Araban Bld.Spor (Gaziantep)
*
8.sıradan Yeşilyurt Bld.Spor (Malatya)
*
10.sıradan 1920 Maraşspor (K.Maraş)
*
11.sıradan GMH Hankendispor (Elazığ)
-------------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI OYNAYIP KALANLAR:

* 62 Pertek Spor
(Tunceli)

62 PERTEK SPOR  -  YENİ HOZATSPOR : 14-1
(Bal 2.grup 2.si) - (Tunceli Yerel Lig 1.si)
(62 PERTEK SPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP DÜŞENLER:

*
5.sıradan Siverek Bld.Spor (Ş.Urfa)
*
7.sıradan Şehit Kamil Bld.Spor (G.Antep)
*
9.sıradan İnönü Üniversitesi Spor (Malatya)

B A R A J   M A Ç L A R I :
SİVEREK BLD.  -  Ş.URFA B.Ş.BLD.: 0-0 (Pen: 3-4)
(Bal 2.grup 5.si) - (Ş.Urfa Yerel 1.si)
(Ş.URFA B.Ş.BLD. BAL'A ÇIKTI , Siverek Bld. yerel lige düştü)
-------------------------------------------------
ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR  -  ANKAS İSTİKLAL SPOR: 1-2
(Bal 2.grup 7.si) - (G.Antep Yerel Lig 1.si)
(ANKAS İSTİKLAL SPOR BAL'A ÇIKTI, Şehit Kamil Yerel Lige düştü)
-------------------------------------------------
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SPOR  -  PÖTÜRGE BLD.SPOR: 1-1 (Pen: 3-5)
(Bal 2.grup 9.su) - (Malatya 1.amatör Play-Off 1.si)
(PÖTÜRGE BLD. BAL'A ÇIKTI, İnönü Üniv.Spor Yerel Lige düştü)
-------------------------------------------------

İL  KONTENJANINDAN YEREL LİGE DÜŞENLER:


* Dersimspor
(Tunceli)
---------------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:


* ELAZIĞ YOLSPOR
(Yerine Yerel 1.Rüstempaşaspor geldi)
* ERDAĞ İNŞAAT DUMLUPINAR SPOR
(K.Maraş)
(Yerine Yerel 1.Elbistan Bld.Spor geldi)
------------------------------------------------


BAL  3. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Artvin Hopa 24 17 4 3 51 15 36 55
2. Kars 36Spor 24 15 6 3 43 15 28 51
3. S. Ardahan 24 14 7 3 38 19 19 49
4. Hekimoğlu 24 13 5 6 38 23 15 44
5. Bahçecik 24 12 6 6 36 20 16 42
6. Kelkit Bld 24 12 5 7 38 32 6 41
7. Iğdır Aras 24 11 7 6 33 16 17 40
8. Kendirli Bld 24 10 3 11 31 32 -1 33
9. Yakutiye 24 6 8 10 30 34 -4 26
10. Çayelispor 24 4 8 12 24 37 -13 20
11. K.Yıldırım 24 2 7 15 15 40 -25 13
12. Çatıksu 24 1 0 23 11 80 -69 3
13. Zağnosspor * [ligden ihraç] 24 5 2 17 19 44 -25 0



3.LİGE  ÇIKAN: Artvin Hopaspor
--------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
4.sıradan Hekimoğlu Doğanspor (Trabzon)
*
8.sıradan Kendirli Bld.Spor (Rize)
--------------------------------------------

YEREL  LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI OYNAYIP KALANLAR:

*
3.sıradan Serhat Ardahan Spor (Ardahan)
*
6.sıradan Kelkit Bld.Hürriyet Spor (Gümüşhane)
*
7.sıradan Iğdır Aras Spor (Iğdır)
*
9.sıradan Yakutiyespor (Erzurum)
*
10.sıradan Çayeli Spor (Rize)
*
11.sıradan Karlıova Yıldırımspor (Bingöl)
---------------------------------------------


B A R A J    M A Ç L A R I :
IĞDIR ARAS SPOR  -  76 IĞDIR BLD.SPOR: 1-0
(Bal 3.grup 7.si) - (Iğdır Yerel Lig 1.si)
(IĞDIR ARAS  BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------
SERHAT ARDAHAN SPOR  -  ARDAHANSPOR : 4-0
(Bal 3.grup 3.sü) - ( Ardahan Yerel Ligi 1.si)
(SERHAT ARDAHAN BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------
KARLIOVA YILDIRIMSPOR  -  SEKARAN SPOR: 4-1
(Bal 3.grup 11.si)  - (Bingöl Yerel 1.si)
(KARLIOVA YILDIRIMSPOR BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------
KELKİT BLD. HÜRRİYET  -  TORTUL BLD.: 1-0
(Bal 3.grup 6.sı) - (Gümüşhane Yerel 1.si)
(KELKİT BLD.HÜRRİYET SPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
ÇAYELİ SPOR  -  ARDEŞEN GÜCÜ : 2-2 (Pen: 6-4)
(Bal 3.grup 10.su) - (Rize Yerel Lig 1.si)
(ÇAYELİ SPOR BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------------
YAKUTİYESPOR  -  HARB-İŞ SPOR : 4-1
(Bal 3.grup 9.su) - (Erzurum Yerel Lig 1.si)
(YAKUTİYESPOR BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------

YEREL LİGDEN TAKIM İLE BARAJ MAÇI OYNAYIP DÜŞENLER:

KARS 36 SPOR  -  SARIKAMIŞ G.BİRLİĞİ: 0-2
(Bal 3.grup 2.si) - (Kars Yerel Lig 1.si)
(SARIKAMIŞ G.B. BAL'A ÇIKTI, Kars 36 Spor Yerel Lige düştü.
-------------------------------------------------------

BAHCECİKSPOR  -  HAÇKA SPOR : 0-0 (Uzatma: 0-1)
(Bal 3.grup 5.si) - (Trabzon Yerel lig 2.si)
(HAÇKA SPOR BAL'A ÇIKTI , Bahcecikspor Yerel Lige düştü)
------------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* TRABZON ZAĞNOSSPOR
(24.ve 25.hafta sahaya çıkmayınca ligden İHRAÇ)
(Yerine Trab.Yerel 1.si ARAKLI 1961 geldi)

* ÇATIKSU GENÇLİK SPOR
(Bayburt)
(Yerine yerel 1.Bayburt Bld.Spor geldi)
-----------------------------------------------


BAL  4. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Fatsa Bld 26 20 5 1 56 18 38 65
2. Ünye 1957 26 15 6 5 50 21 29 51
3. Yeni Amasya 26 14 8 4 44 24 20 50
4. Ladik Bld 26 14 7 5 33 16 17 49
5. Çarşamba 26 13 6 7 37 28 9 45
6. Şarkışla Bld 26 12 8 6 38 17 21 44
7. Atakum Bld 26 12 7 7 46 30 16 43
8. 1926Bulancak 26 7 11 8 30 29 1 32
9. Turhalspor 26 10 2 14 24 32 -8 32
10. Sinopspor 26 6 8 12 24 42 -18 26
11. Görelespor 26 6 6 14 35 49 -14 24
12. Sivas Demir 26 4 4 18 19 56 -37 16
13. Çorum Eti Lis. 26 4 3 19 19 47 -28 15
14. Orduspor * 26 2 5 19 20 66 -46 -1

NOT: Orduspor'un 12 puanı silindi.

3.LİGE ÇIKAN: Fatsa Bld.Spor
-----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
4.sıradan Ladik Bld.Spor (Samsun)
*
8.sıradan 1926 Bulancakspor (Giresun)
-----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI OYNAYIP KALANLAR:

*
2.sıradan Ünye 1957 Spor (Ordu)
*
3.sıradan Yeni Amasya Spor (Amasya)
*
5.sıradan Çarşambaspor (Samsun)
*
6.sıradan Şarkışla Bld.Spor (Sivas)
*
9.sıradan Turhalspor (Tokat)
*
10.sıradan Sinopspor (Sinop)
*
11.sıradan Görelespor (Giresun)


B A R A J    M A Ç L A R I :
SİNOPSPOR  -  GERZE BLD.: 5-0
(Bal 4.grup 10.su) - (Sinop Yerel Lig 1.si)
(SİNOPSPOR BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------------
TURHALSPOR  -  NİKSAR  BLD. : 3-2
(Bal 4.grup 9.su) - (Tokat Yerel Lig Play-Off 1.si)
(TURHALSPOR  BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------
YENİ AMASYA SPOR  -  MERZİFONSPOR : 5-0
(Bal 4.grup 3.sü) - (Amasya Yerel Lig 1.si)
(YENİ AMASYA SPOR BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------
ÇARŞAMBASPOR  -  TERMESPOR : 2-0
(Bal 4.grup 5.si) - (Samsun Yerel Lig 2.si)
(ÇARŞAMBASPOR BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------
GÖRELESPOR  -  1957 ESPİYE SPOR: 1-0
(Bal 4.grup 11.si) - (Giresun Yerel Lig 1.si)
(GÖRELESPOR BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------
ŞARKIŞLA BLD.SPOR  -  KANGAL TERMİK SPOR: 6-1
(Bal 4.grup 6.sı) - (Sivas Yerel Lig 1.si)
(ŞARKIŞLA BLD.SPOR BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------
ÜNYE 1957 SPOR  -  KUMRUSPOR : 4-0
(Bal 4.grup 2.si  -  (Ordu Yerel Lig 2.si)
(ÜNYE 1957 BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------

İL  BARAJINDAN  DİREKT  YEREL  LİGE  DÜŞENLER:


*
7.sıradan Atakum Bld.Spor (Samsun)
*
12.sıradan Sivas Demir Spor (Sivas)
----------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:


* ETİ LİSESİ GENÇLİKSPOR
(Çorum)
(Yerine yerel 1.Sungurlu Bld. geldi)
* ORDUSPOR
(Ordu'nun kontenjanı 2..Temsil: 3)
Orduspor  kontenjan fazlası olarak düştü.Yerine takım gelmeyecek)
-------------------------------------------


BAL  5. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. NevşehirGK 24 20 2 2 71 14 57 62
2. 68 Aksaray 24 20 2 2 74 10 64 62
3. YozgatsporFK 24 18 5 1 61 17 44 59
4. Adana B.Ş. 24 13 4 7 45 27 18 43
5. Kay.Şeker 24 11 7 6 45 24 21 40
6. Ceyhanspor 24 11 5 8 53 25 28 38
7. Talasgücü 24 9 5 10 42 31 11 32
8. Kilis Bld 24 7 6 11 48 35 13 27
9. Kürkçüler 24 8 3 13 45 39 6 27
10. 7 Mart Kadirli 24 6 4 14 29 46 -17 22
11. Arsuz 1967 24 5 5 14 24 32 -8 20
12. Belen Bld 24 1 4 19 10 118 -108 7
13. 2005 Azatlı 24 1 0 23 17 146 -129 3



3.LİGE  ÇIKAN: Nevşehirspor Gençlik Kulübü
-----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
4.sıradan Adana B.Ş. Bld.Spor (Adana)
*
5.sıradan Kayseri Şekerspor (Kayseri)
*
11.sıradan Arsuz Karaağaçspor 1967 (Hatay)
-----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI OYNAYIP KALANLAR:

*
2.sıradan 68 Aksaray Bld.Spor (Aksaray)
*
3.sıradan Yozgatspor 1959 FK (Yozgat)
*
6.sıradan Ceyhan Spor (Adana)
*
7.sıradan Talasgücü Bld.Spor (Kayseri)
*
8.sıradan Kilis Bld.Spor (Kilis)
*
10.sıradan 7 Mart Kadirli Demirspor (Osmaniye)

B A R A J    M A Ç L A R I :
CEYHAN SPOR  -  SEYHAN BLD.SPOR : 2-1
(Bal 5.grup 6.sı) - (Adana Yerel 2.si)
(CEYHAN SPOR  BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------------
7 MART KADİRLİ DEMİR SPOR  -  OSMANİYE TÜYSÜZ SPOR : 1-0
(Bal 5.grup 10.su) - (Osmaniye Yerel 1.si)
7 MART KADİRLİ DEMİR SPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
68 AKSARAY BLD.  -  SULTANHANISPOR : 3-0
(Bal 5.grup 2.si) - (Aksaray Yerel Lig 1.si)
(68 AKSARAY BLD. BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
KİLİS BLD.SPOR  -  79 KİLİS SPOR : 6-0
(Bal 5.grup 8.si) - (Kilis Yerel Lig 1.si)
(KİLİS BLD. BAL'DA KALDI)
------------------------------------------------
YOZGATSPOR 1959 FK  -  SORGUN BLD. : 2-1
(Bal 5.grup 3.sü) - (Yozgat Yerel Lig 1.si)
(YOZGATSPOR 1959  BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------
TALASGÜCÜ BLD.  -  YAHYALI SPOR : 3-0
(Bal 5.grup 7.si) - (Kayseri Yerel Lig 1.si)
(TALASGÜCÜ BLD. BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------

İL  BARAJINDAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞEN:

* Kürkçülerspor
(Adana)
----------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN  DİREKT  YEREL LİGE DÜŞENLER:

* BELEN BLD.
(Hatay)
(Yerine yerel 1.İskenderun Bld. geldi)
* 2005 AZATLISPOR
(Niğde)
(Yerine yerel 1. 1970 Hisarspor geldi)
---------------------------------------------


BAL  6. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Kırşehir Bld 24 17 6 1 49 16 33 57
2. K.Ereğli Bld 24 17 4 3 73 23 50 55
3. Bartınspor 24 16 7 1 59 14 45 55
4. T.M.Kırıkkale 24 14 4 6 37 23 14 46
5. Kastamonu Özel İdare 24 12 5 7 37 27 10 41
6. Çubukspor 24 10 7 7 30 25 5 37
7. K.ÖrenBağlum 24 10 5 9 46 29 17 35
8. Sincan Bld 24 9 8 7 39 33 6 35
9. Devrek Bld 24 6 3 15 23 47 -24 21
10. 1074Çankırı 24 4 7 13 22 33 -11 19
11. Yeniçağa 24 3 4 17 16 45 -29 13
12. MKEKırıkkale 24 4 1 19 12 53 -41 13
13. Soğuksu 24 3 1 20 14 89 -75 10



3.LİGE ÇIKAN: Kırşehir Bld.Spor (Kırşehir)
-----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
2.sıradan Karadeniz Ereğli Bld.Spor (Zonguldak)
*
6.sıradan Çubukspor Futbol A.Ş. (Ankara)
*
7.sıradan Keçiören Bld.Bağlumspor (Ankara)
----------------------------------------------

YEREL  LİG  TAKIMI  İLE  BARAJ  OYNAYIP  KALANLAR:

*
3.sıradan Bartınspor (Bartın)
*
4.sıradan Türk Metal Kırıkkale Spor (Kırıkkale)
*
5.sıradan Özel İdare Spor (Kastamonu)
*
9.sıradan Devrek Bld.Spor (Zonguldak)
*
10.sıradan 1074 Çankırı Spor (Çankırı)
*
11.sıradan Yeniçağa Spor (Bolu)


B A R A J    M A Ç L A R I :
1074 ÇANKIRI SPOR  -  KURŞUNLU BLD. : 2-1
(Bal 6.grup 10.su) - (Çankırı Yerel Lig 1.si)
(1074 ÇANKIRI SPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR  -  T.METAL 1963 SPOR: 2-1
(Bal 6.grup 4.sü) - Kırıkkale Yerel Lig 1.si)
(TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------
DEVREK BLD.  -  ALAPLI BLD: 1-1 (Pen: 9-8)
(Bal 6.grup 9.su) - (Zonguldak Yerel Lig 1.si)
(DEVREK BLD. BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------
BARTINSPOR  -  AMASRASPOR: 3-1
(Bal 6.grup 3.sü) - (Bartın Yerel Lig 1.si)
(BARTINSPOR BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------
KASTAMONU ÖZEL İDARE  -  TAŞKÖPRÜ SPOR: 2-1
(Bal 6.grup 5.si) - (Kastamonu Yerel Lig 1.si)
(KASTAMONU ÖZEL İDARE BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------
YENİÇAĞA  -  GÖYNÜK BLD.SPOR : 1-1 (Pen: 4-2)
(Bal 6.grup 11.si) - (Bolu Yerel Lig 1.si)
(YENİÇAĞA  BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------

İL  KONTENJANINDAN  DİREKT  YERELE  DÜŞENLER:

*  8.sıradan  Sincan Bld.Spor (Ankara)
-----------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* MKE KIRIKKALESPOR
(İl Takımı)
(1+1 Kontenjan fazlası..Yerine takım gelmeyecek)
* 100.YIL SOĞUKSUSPOR
(Karabük)
(Yerine yerel 1.Safranbolu Bld. geldi)
-------------------------------------------


BAL  7. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Serik Bld 26 20 2 4 65 23 42 62
2. Isp. Davraz 26 15 8 3 50 26 24 53
3. Mut İd.Yurdu 26 13 10 3 44 23 21 49
4. Kepez Bld 26 14 3 9 39 32 7 45
5. Karaman Bld 26 13 5 8 45 30 15 44
6. Sarayönü 26 11 10 5 40 30 10 43
7. Manavgat Bld 26 12 7 7 43 31 12 43
8. Silifke Bld 26 10 7 9 38 36 2 37
9. Anamur Bld 26 8 5 13 28 43 -15 29
10. Bucak Bld 26 7 7 12 29 44 -15 28
11. Akşehirspor 26 6 6 14 16 30 -14 24
12. Konya Ereğli 26 4 10 12 26 39 -13 22
13. Manavgatspor 26 5 4 17 35 65 -30 19
14. Gölhisarspor 26 1 2 23 14 60 -46 5



3.LİGE  ÇIKAN: Serik Bld.Spor (Antalya)
----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
3.sıradan Mut İd.Yurdu Bld. (Mersin)
*
4.sıradan Kepez Bld.Spor (Antalya)
*
6.sıradan Sarayönü Bld.Spor (Konya)
-----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP KALANLAR:

*
2.sıradan Davraz Spor (Isparta)
*
5.sıradan Karaman Bld.Spor (Karaman)
*
6.sıradan Manavgat Bld.Spor (Antalya)
*
8.sıradan Medcem Silifke Bld.Spor (Mersin)
*
10.sıradan Bucak Bld.Oğuzhanspor (Burdur)
*
11.sıradan Akşehir Spor (Konya)


B A R A J    M A Ç L A R I :
AKŞEHİR SPOR  -  SAİTELİ KADINHANI BLD.: 1-1 (Pen: 7-6)
(Bal 7.grup 11.si) - (Konya Yerel Lig 2.si)
(AKŞEHİR SPOR BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------
BUCAK BLD. OĞUZHAN  -  BURDUR M.AKİF ERSOY ÜNİV.: 2-1
(Bal 7.grup 10.su) - (Burdur Yerel Lig 1.si)
(BUCAK BLD.OĞUZHAN BAL'DA KALDI)
----------------------------------------------
ISPARTA DAVRAZ SPOR  -  KEÇİBORLU BLD.: 2-0
(Bal 7.grup 2.si) - (Isparta Yerel Lig 1.si)
(ISPARTA DAVRAZ SPOR BAL'(DA KALDI)
----------------------------------------------
MEDCEM SİLİFKE BLD.  -  MERSİN B.Ş.BLD.MESKİ: 1-0
(Bal 7.grup 8.si) - (Mersin Yerel Lig 2.si)
(MEDCEM SİLİFKE BLD. BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------
KARAMAN BLD.SPOR  -  SÜLEYMANHACI GENÇLİKSPOR : 8-0
(Bal 7.grup 5.si) - (Karaman Yerel Lig 1.si)
(KARAMAN BLD. BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------
MANAVGAT BLD.SPOR  -  ALANYA KESTEL BLD.: 1-0
(Bal 7.grup 6.sı) - (Antalya Yerel Lig 2.si)
(MANAVGAT BLD.  BAL'DA  KALDI)
----------------------------------------------

İL KONTENJANINDAN YEREL  LİGE DİREKT  DÜŞENLER:

*  9.sıradan Anamur Bld.Spor (Mersin)
* 12.sıradan Ereğlispor (Konya)
-----------------------------------------------


SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* MANAVGATSPOR
(Antalya)
(3+1 Kontenjan fazlası..Yerine takım gelmeyecek)
* GÖLHİSARSPOR
(Burdur)
(1+1 Kontenjan fazlası..Yerine takım gelmeyecek)
--------------------------------------------



BAL  8. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Ödemişspor 26 16 6 4 53 31 22 54
2. Torbalıspor 26 14 9 3 57 25 32 51
3. Kale Bld 26 13 6 7 39 26 13 45
4. Çal Bld 26 12 8 6 31 25 6 44
5. Sökespor 26 12 6 8 48 29 19 42
6. Sandıklı 26 11 8 7 44 23 21 41
7. Sarayköy 26 10 7 9 34 37 -3 37
8. Kuşadası 26 10 6 10 33 30 3 36
9. Yatağan 26 8 10 8 34 29 5 34
10. Şuhut Hisar 26 9 7 10 22 29 -7 34
11. Bozdoğan 26 9 5 12 34 40 -6 32
12. Ortaca Bld 26 8 3 15 25 40 -15 27
13. Çandarlı 26 5 5 16 23 54 -31 20
14. Uşak Vefa 26 1 2 23 19 78 -59 5



3.LİGE  ÇIKAN : Yok
---------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR :

*
1.sıradan Ödemişspor (İzmir)
*
3.sıradan Kale Bld.Spor (Denizli)
*
5.sıradan Sökespor (Aydın)
*
6.sıradan Sandıklıspor (Afyon)
*
9.sıradan Yatağanspor (Muğla)
--------------------------------------------
YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP KALANLAR:

*
12.sıradan Ortaca Bld. (Muğla)
*
10.sıradan Şuhut Bld.Hisarspor (Afyon)
*
8.sıradan Kuşadasıspor (Aydın)


B A R A J    M A Ç L A R I :
ORTACA BLD.  -  YENİ MİLASSPOR : 2-1
(Bal 8.grup 12.si) - (Muğla Yerel Lig 1.si)
(ORTACA BLD. BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------
ŞUHUT BLD.HİSAR  -  EMİRDAĞSPOR : 2-1
(Bal 8.grup 10.su) - (Afyon Yerel Lig 1.si)
(ŞUHUT BLD.HİSAR SPOR BAL'DA KALDI)
-----------------------------------------------
KUŞADASISPOR  -  YILDIZSPOR : 3-1
(Bal 8.grup 8.si) - (Ayrın Yerel Lig 2.si)
(KUŞADASISPOR BAL'DA KALDI)
--------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP YERELE DÜŞENLER:

*
4.sıradan Çal Bld.Spor (Denizli)
*
2.sıradan Torbalıspor (İzmir)

ÇAL BLD.SPOR  -  TAVAS BİRLİKSPOR: 0-3
(Bal 8.grup 4.sü) - (Denizli Yerel Lig 2.si)
(TAVAS BİRLİKSPOR BAL'A ÇIKTI, Çal Bld. Yerel Lige düştü)
-------------------------------------------------

TORBALISPOR  -  İZMİRSPOR : 0-1
(Bal 8.grup 2.si)  -  (İzmir Play-Off 3.sü)
(İZMİRSPOR BAL'A ÇIKTI , Torbalıspor Yerel Lige Düştü)
-------------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* DİKİLİ ÇANDARLI GÜCÜ SPOR
(İzmir)
(Yerine yerel 1.Aliağa Futbol A.Ş. geldi)
* UŞAK VEFA SPOR
(Yerine yerel 1.Sivaslı Bld. geldi)

----------------------------------------------



BAL  9. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Şile Yıldız 24 14 7 3 45 21 24 49
2. Bld.Derince 24 14 3 7 33 17 16 45
3. Çayırova 24 14 3 7 37 23 14 45
4. Çiğli Bld 24 12 7 5 29 21 8 43
5. Modafen 24 12 2 10 34 32 2 38
6. Somaspor 24 11 4 9 26 25 1 37
7. B.Yeşilova 24 10 6 8 39 28 11 36
8. Ayvalıkgücü 24 9 7 8 24 24 0 34
9. Yunus Emre 24 9 5 10 26 23 3 32
10. Kartalspor 24 9 4 11 24 28 -4 31
11. Alaşehir Bld 24 7 7 10 23 22 1 28
12. Balya Bld 24 6 1 17 20 48 -28 19
13. HavranFatih 24 0 0 24 8 62 -54 -3

* NOT: Havran'ın 3 puanı silindi

3.LİGE  ÇIKAN : Şile Yıldızspor (İst.)
----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
2.sıradan Belediye Derincespor (Kocaeli)
*
4.sıradan Çiğli Bld.Spor (İzmir)
*
5.sıradan Modafenspor (İst.)
*
6.sıradan Somaspor (Manisa)
*
8.sıradan Ayvalıkgücü Bld.Spor (Balıkesir)
-----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI YAPIP KALANLAR:

*
3.sıradan Çayırovaspor (Kocaeli)
*
7.sıradan Bornova Yeşilova Spor (İzmir)
*
10.sıradan Kartalspor (İst.)


B A R A J    M A Ç L A R I :
ÇAYIROVA SPOR  -  KARTEPE SUADİYE SPOR: 4-1
(Bal 9.grup 3.sü) - (Kocaeli Yerel Play-Off 3.sü)
(ÇAYIROVA SPOR BAL'DA KALDI)
------------------------------------------------
BORNOVA YEŞİLOVA  -  BAYINDIRSPOR: 2-2 (Pen: 7-6)
(Bal 9.grup 7.si)  -  (İzmir Yerel Play-Off 2.si)
(BORNOVA YEŞİLOVA SPOR BAL'DA KALDI)
------------------------------------------------
KARTALSPOR  -  İFA : 2-1
(Bal 9.grup 10.su)  -  (İst.Klasman B 4.sü)
(KARTALSPOR  BAL'DA  KALDI)
-----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP YEREL LİGE DÜŞEN:

*
9.sıradan Yunus Emre Bld. (Manisa)

YUNUS EMRE BLD.  -  SALİHLİ BLD.: 0-0 (Uzatma: 0-1)
(Bal 9.grup 9.su) - (Manisa Yerel Lig Play-Off 2.si)
(SALİHLİ BLD BAL'A ÇIKTI, Yunus Emre Yerel Lige düştü)
-----------------------------------------------

İL  KONTENJANINDAN  DİREKT YEREL LGE DÜŞENLER:

*
11.sıradan Alaşehir Bld.Spor (Manisa)
-----------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* BALYA BLD.SPOR
(Balıkesir)
(Yerine yerel 2.Burhaniye Bld.Spor geldi)
* HAVRAN FATİH BLD.SPOR
(Balıkesir)
(Yerine yerel 1.Burhaniye Cumhuriyet Mah.Sanayi Spor geldi)

------------------------------------------------


BAL  10. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Alibeyköy 24 17 4 3 49 23 26 55
2. Kütahyaspor 24 16 4 4 58 19 39 52
3. Çengelköy 24 13 7 4 38 19 19 46
4. AnadoluÜniv. 24 14 3 7 39 24 15 45
5. B.Vitraspor 24 12 5 7 36 27 9 41
6. Yeşilköy 24 9 7 8 31 31 0 34
7. T.Linyitspor 24 8 7 9 33 40 -7 31
8. Kaynaşlı 24 8 6 10 29 29 0 30
9. Feriköy 24 8 4 12 35 36 -1 28
10. T. Moymul 24 8 3 13 31 43 -12 27
11. Kurtuluş 24 6 6 12 15 26 -11 24
12. Beyköy Bld 24 3 4 17 15 53 -38 13
13. DPÜ Spor 24 2 4 18 21 60 -39 10



3.LİGE ÇIKAN: Alibeyköyspor
(İst.)
-----------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
2.sıradan Kütahyaspor (Kütahya)
*
3.sıradan Çengelköyspor (İst.)
*
4.sıradan Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)
*
8.sıradan Kaynaşlı Bld. (Düzce)
----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI YAPIP KALANLAR:

*
7.sıradan Tav.Linyitspor (Kütahya)
*
11.sıradan Kurtuluşspor (Eskişehir)
*
5.sıradan Bozüyük Vitraspor (Bilecik)
*
10.sıradan Yeşilköy (İst.)


B A R A J    M A Ç L A R I :
TKİ TAVŞANLI LİNYİT  -  SERAMİKSPOR: 1-0
(Bal 10.grup 7.si) - (Kütahya Yerel Lig 2.si)
(TKİ TAV.LİNYİTSPOR BAL'DA KALDI)
---------------------------------------------------
KURTULUŞSPOR  -  ÇİFTELER SPOR : 2-1
(Bal 10.grup 11.si) - (Eskişehir Yerel Lig 1.si)
(KURTULUŞSPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
BOZÜYÜK VİTRASPOR  -  1308 OSMANELİ BLD.: 1-1 (Uzatma: 2-1)
(Bal 10.grup 5.si) - (Bilecik Yerel Lig 1.si)
(BOZÜYÜK VİTRA SPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
YEŞİLKÖY  -  LEVENTSPOR : 1-0
(Bal 10.grup 6.sı)  -  (İst. Klasman A 3.sü)
(YEŞİLKÖY  BAL'DA  KALDI)
------------------------------------------------

İL  KONTENJANINDAN DİREKT YERELE DÜŞENLER:

*
9.sıradan Feriköy (İst.)
*
10.sıradan Tavşanlı Moymulspor (Kütahya)
------------------------------------------------

SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* BEYKÖY BLD.SPOR
(Düzce)
(Yerine yerel 1.Çilimli Bld.Spor geldi)
* DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SPOR
(Kütahya)
(3+1 Kontenjan fazlası..Yerine takım gelmeyecek)

------------------------------------------------



BAL  11. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Gebzespor 26 19 2 5 55 29 26 59
2. Maltepespor 26 18 4 4 68 17 51 58
3. Beylerbeyi 26 17 4 5 50 24 26 55
4. Kartal Bulva 26 17 3 6 60 33 27 54
5. Beylikdüzü 26 13 9 4 48 26 22 48
6. Başiskele 26 11 6 9 43 35 8 39
7. Karasuspor 26 10 4 12 31 44 -13 34
8. Adapazarı 26 9 6 11 31 38 -7 33
9. B.Zaferspor 26 9 5 12 30 39 -9 32
10. Kestel Bld 26 7 6 13 39 49 -10 27
11. Sapancaspor 26 7 3 16 19 50 -31 24
12. İ.Kurtuluş 26 6 3 17 29 50 -21 21
13. NilüferErdemli 26 5 4 17 26 54 -28 19
14. Derincespor
26 2 3 21 21 68 -47 9

NOT: Derincespor, ligden ihraç edildi

3.LİGE ÇIKAN : Gebzespor (Kocaeli)
------------------------------------------------

BAL'DA  DİREKT  KALANLAR:

*
2.sıradan Maltepespor (İst.)
*
7.sıradan Karasuspor (Sakarya)
*
9.sıradan Zaferspor (Bursa)
*
10.sıradan Kestel Bld.Spor (Bursa)
----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ MAÇI YAPARAK KALANLAR:

B A R A J    M A Ç L A R I :
* BAŞİSKELE DOĞANTEPESPOR  - KOCAELİ NUSRETİYESPOR: 3-2
(Bal 11.grup 6.sı) - (Kocaeli Yerel Play-Off 2.si)
(BAŞİSKELE DOĞANTEPE BAL'DA KALDI)
------------------------------------------------
* BEYLERBEYİSPOR  -  ATAŞEHİR ÇAMOLUK SPOR : 0-0 (Pen: 5-4)
(Bal 11.grup 3.sü)  -  (İst.Klasman B Grup 3.sü)
(BEYLERBEYİ  BAL'DA  KALDI)
----------------------------------------------

YEREL LİG TAKIMI İLE BARAJ OYNAYIP YERELE DÜŞENLER:

* ADAPAZARI SPOR  -  HENDEK SPOR : 1-2
(Bal 11.grup 8.si) - (Sakarya Yerel Play-Off 2.si)
(HENDEK SPOR BAL'A ÇIKTI, Adapazarı Spor Yerel Lige düştü)
--------------------------------------------------

İL  KONTENJANINDAN DİREKT YERELE DÜŞENLER:

*
4.sıradan Kartal Bulvarspor (İst.)
*
5.sıradan Beylikdüzüspor (İst.)
*
11.sıradan Sapancaspor (Sakarya)
*
12.sıradan İnegöl Kurtuluşspor (Bursa)
--------------------------------------------------


SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* NİLÜFER ERDEMLİ SPORTİF A.Ş.
(Bursa)
(Yerine yerel 1.Yıldırım Bld.Spor geldi)
* DERİNCE SPOR A.Ş.
(Kocaeli)
(4+1 Kontenjan fazlası..Yerine takım gelmeyecek)

------------------------------------------------



BAL  12. GRUP :


Takım O G B M A Y Av. P
1. Altınova Bld 24 19 2 3 48 19 29 59
2. Çerkezköy 24 15 2 7 46 26 20 47
3. G.Osmanpaşa 24 12 6 6 47 26 21 42
4. Sultangazi 24 11 8 5 37 28 9 41
5. Edirnespor 24 12 4 8 40 30 10 40
6. Bigaspor 24 10 6 8 32 29 3 36
7. Uzunköprü 24 9 8 7 37 29 8 35
8. Çorluspor1947 24 8 7 9 26 35 -9 31
9. Çıksalınspor 24 8 4 12 37 30 7 28
10. Yal.Kadıköy 24 7 5 12 32 42 -10 26
11. Çekmeköy Bld 24 6 6 12 28 36 -8 24
12. Yeni Çan 24 4 7 13 21 44 -23 19
13. Lüleburgaz 24 1 3 20 16 73 -57 6



3.LİGE  ÇIKAN : Yok
-------------------------------------------

DİREKT  BAL'DA  KALANLAR:

*
1.sıradan Altınova Bld. (Yalova)
*
2.sıradan Çerkezköy 1911 Spor (Tekirdağ)
*
3.sıradan Gaziosmanpaşa (İst.)
*
5.sıradan Edirnespor (Edirne)
*
6.sıradan Biğaspor (Çanakkale)
-----------------------------------------------
YEREL LİGDEN TAKIMLA BARAJ OYNAYIP  KALANLAR:

*
7.sıradan Uzunköprüspor (Edirne)
*
8.sıradan Çorlu Spor 1947 (Tekirdağ)
*
4.sıradan Sultangazi Spor (İst.)
*
10.sıradan Yalova Kadıköy (Yalova)


B A R A J    M A Ç L A R I :
UZUNKÖPRÜSPOR  -  TUNCASPOR : 4-0
(Bal 12.grup 7.si) - (Edirne Yerel Lig 1.si)
(UZUNKÖPRÜSPOR BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
ÇORLU SPOR 1947  -  KAPAKLISPOR : 1-0
(Bal 12.grup 8.si) - (Tekirdağ Yerel Lig 1.si)
(ÇORLU SPOR 1947 BAL'DA KALDI)
-------------------------------------------------
SULTANGAZİ SPOR  -  B.ÇEKMECE BLD.SPOR : 3-0
(
Bal 12.grup 4.sü)  -  (İst.Klasman A Grup 4.sü)
(SULTANGAZİ  BAL'DA  KALDI)
-------------------------------------------------
YALOVA KADIKÖY  -  YALOVASPOR : 2-2 Pen: 7-6
(Bal 12.grup 10.su)  -  (Yalova Yerel 1.si)
(YALOVA KADIKÖY  BAL'DA  KALDI)
-----------------------------------------------

İL  BARAJINDAN  DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:


*
11.sıradan İst.Çekmeköy Bld.Alemdağspor
*
9.sıradan İst.Çıksalınspor
-----------------------------------------------
SON İKİ SIRADAN DİREKT YEREL LİGE DÜŞENLER:

* YENİ ÇANSPOR
(Çanakkale)
(Yerine Yerel 1.Biga Adaspor geldi)

* LÜLEBURGAZSPOR
(Kırklareli)
(Yerine yerel 1.Kavaklıspor geldi)
**************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salı, 08 Mayıs 2018 23:38 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN843
DÜN940
BU HAFTA5972
BU AY20986
TOPLAM3386721

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 63 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim