* Bu hakeden takımların bazıları BAL ligine katılmayabilir..Net sonuçlar Temmuz ayında...
ADANA (3):
Adana B.Ş.Bld. Ceyhanspor Adana Kiremithanespor (Yerelden geldi)
ADIYAMAN (1):
Kahta Dirilişspor (Yerelden geldi)
AFYON (2):
Sandıklıspor Şuhut Bld.Hisarspor
AĞRI (1+1):
Ağrı 1970 Spor (BAL Grup 1.si olarak direk kaldı) Ağrı Gençlerbirliği (Yerelden geldi)
AKSARAY (1):
68 Aksaray Bld.
AMASYA (1):
Yeni Amasyaspor
ANKARA (4):
Çubukspor Futbol Keçiören Bld.Bağlum Ankara DSİ Spor (Yerelden geldi) 1926 Polatlı Bld. (Yerelden geldi)
ANTALYA (3):
Kepez Bld. Manavgat Bld. Konyaaltı Bld. (Yerelden geldi)
ARDAHAN (1):
Serhat Ardahanspor
ARTVİN (1):
Arhavispor (Yerelden geldi)
AYDIN (3+1):
Aydınspor 1923 (3.Ligden düştü) Sökespor Kuşadasıspor Didim Bld. (Yerelden geldi)
BALIKESİR (3):
Ayvalıkgücü Bld. Cumhuriyet Mah.Burhaniyespor (Yerelden geldi) Burhaniye Bld. (Yerelden geldi)
BARTIN (1):
Bartınspor
BATMAN (1):
1955 Batmanspor
BAYBURT (1):
Bayburt Bld. (Yerelden geldi)
BİLECİK (1):
Bozüyük Vitraspor
BİNGÖL (1+1):
12 Bingölspor (3.Ligden düştü) Karlıova Yıldırımspor
BİTLİS (1):
Bitlis Özgüzelderespor (Yerelden geldi)
BOLU (1):
Yeniçağa
BURDUR (1):
Bucak Bld.Oğuzhanspor
BURSA (4+2):
Orhangazi Bld. (3.Ligden düştü) Yeşil Bursa A.Ş. (3.Ligden düştü) Bursa Zaferspor Kestel Bld. Yıldırım Bld. (Yerelden geldi) Gülbahçespor (Yerelden geldi)
ÇANAKKALE (2+1):
Çanakkale Dardanel SK (3.Ligden düştü) Bigaspor Biga Adaspor (Yerelden geldi)
ÇANKIRI (1):
1074 Çankırıspor
ÇORUM (1):
Sungurlu Bld. (Yerelden geldi)
DENİZLİ (3):
Kale Bld. Serinhisarspor (Yerelden geldi) Tavas Birlikspor (Yerelden geldi)
DİYARBAKIR (2):
Diyarbakır Yolspor Bağlar Bld.
DÜZCE (2):
Kaynaşlı Bld. Çilimli Bld. (Yerelden geldi)
EDİRNE (2):
Edirnespor Uzunköprüspor
ELAZIĞ (2):
Grup Merkez Hasar Hankendispor Rüstempaşaspor (Yerelden geldi)
ERZİNCAN (1):
Ulalar Bld.Gençlikspor (Yerelden geldi)
ERZURUM (1): Yakutiyespor
ESKİŞEHİR (2):
Anadolu Üniversitesi Kurtuluşspor
GAZİANTEP (2):
Araban Bld. Ankas İstiklalspor (Yerelden geldi)
GİRESUN (2):
1926 Bulancakspor Görelespor
GÜMÜŞHANE (1):
Kelkit Bld.Hürriyetspor
HAKKARİ (1):
Yüksekova Bld.
HATAY (2+1):
Kırıkhanspor (3.Ligden düştü) Arsuz Karaağaçspor 1967 İskenderun Bld.Gençlik (Yerelden geldi)
IĞDIR (1): Iğdır Arasspor
ISPARTA (1):
Isparta Davrazspor
İSTANBUL (12):
Gaziosmanpaşa Maltepespor Beylerbeyispor Sultangazispor Modafenspor Yeşilköy Kartalspor Çengelköyspor Vefaspor (Yerelden geldi) 1877 Alemdağspor (Yerelden geldi) Beşyüzevlerspor (Yerelden geldi) Küçükyalı Yelken (Yerelden geldi)
İZMİR (5):
Ödemişspor Çiğli Bld. Bornova Yeşilovaspor Aliağa Futbol A.Ş. (Yerelden geldi) İzmirspor (Yerelden geldi)
K.MARAŞ (2):
1920 Maraşspor Elbistan Bld. (Yerelden geldi)
KARABÜK (1):
Safranbolu Bld. (Yerelden geldi)
KARAMAN (1):
Karaman Bld.
KARS (1):
Sarıkamış Gençlerbirliği (Yerelden geldi)
KASTAMONU (1):
Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri
KAYSERİ (2+1):
Kayseri Erciyesspor (2.Ligden düştü) Kayseri Şekerspor Talasgücü Bld.
KIRIKKALE (1):
Türk Metal Kırıkkalespor
KIRKLARELİ (2):
Kavaklıspor (Yerelden geldi) Lüleburgaz İstasyonspor (Yerelden geldi)
KIRŞEHİR (1):
Yeni Çayağzıspor (Yerelden geldi)
KİLİS (1):
Kilis Bld.
KOCAELİ (4):
Bld.Derincespor Çayırovaspor Başiskele Doğantepespor Kocaeli Büyükderbent (Yerelden geldi)
KONYA (3):
Sarayönü Bld. Akşehirspor Karapınar Bld. (Yerelden geldi)
KÜTAHYA (3):
Kütahyaspor TKİ Tavşanlı Linyitspor Kütahya Çamlıcaspor (Yerelden geldi)
MALATYA (2):
Malatya Yeşilyurt Bld. Pütürge Bld. (Yerelden geldi)
MANİSA (3):
Somaspor Urganlıspor (Yerelden geldi) Salihli Bld. (Yerelden geldi)
MARDİN (1):
Mardin B.Ş.Bld. (Yerelden geldi)
MERSİN (3):
Mut İdman Yurdu Bld. Medcem Silifke Bld. İçelspor (Yerelden geldi)
MUĞLA (2):
Yatağanspor Ortaca Bld.
MUŞ (1):
Muş Menderespor (Yerelden geldi)
NEVŞEHİR (1):
Kapadokya Göremespor (Yerelden geldi)
NİĞDE (1):
1970 Hisarspor (Yerelden geldi)
ORDU (2):
Ünye 1957 Spor Altınordu Bld. (Yerelden geldi)
OSMANİYE (1):
7 Mart Kadirli Demirspor
RİZE (2):
Kendirli Bld. Çayelispor
SAKARYA (3):
Karasuspor Serdivanspor (Yerelden geldi) Hendekspor (Yerelden geldi)
SAMSUN (3):
Ladik Bld. Çarşambaspor Havza Bld. (Yerelden geldi)
SİİRT (1):
Siirt İl Özel İdarespor
SİNOP (1):
Sinopspor
SİVAS (1):
Şarkışla Bld.
Ş.URFA (2):
11 Nisanspor Şanlıurfa B.Ş.Bld. (Yerelden geldi)
ŞIRNAK (1):
1960 Silopispor
TEKİRDAĞ (2+1):
Tekirdağspor (3.Ligden düştü) Çerkezköy 1911 Spor Çorluspor 1947
TOKAT (1):
Turhalspor
TRABZON (3+1):
Arsinspor (3.Ligden düştü) Hekimoğlu Doğanspor Araklı 1961 Spor (Yerelden geldi) Haçkaspor (Yerelden geldi)
TUNCELİ (1):
62 Pertekspor
UŞAK (1):
Sivaslı Bld. (Yerelden geldi)
VAN (1):
Erciş Gençlik Bld.
YALOVA (2):
Altınova Bld. Yalova Kadıköyspor
YOZGAT (1):
Yozgatspor 1959 FK
ZONGULDAK (2):
Karadeniz Ereğli Bld. Devrek Bld.
|