2018-2019 BAL'DAKİ TÜM GRUPLAR..(16.08.'18)
Perşembe, 16 Ağustos 2018 21:59

 

 

SIRA
NO

1.GRUP

1

BİNGÖL-12 Bingölspor (Kontenjan)

2

BİNGÖL-Karlıova Yıldırımspor

3

MUŞ-Muş Menderesspor

4

AĞRI-Ağrı 1970 Spor (Kontenjan)

5

AĞRI-Ağrı Gençlerbirliği

6

DİYARBAKIR-Yolspor

7

DİYARBAKIR-Bağlar Bld.Spor

8

BATMAN-1955 Batmanspor

9

SİİRT-İl Özel İdarespor

10

BİTLİS-Özgüzelderespor

11

VAN-Erciş Gençlik Bld.

12

HAKKARİ-Yüksekova Bld.

13

ŞIRNAK-1960 Silopispor

14

MARDİN-Büyükşehir Bld.

SIRA
NO

2.GRUP

1

SİVAS-Şarkışla Bld.

2

ERZİNCAN-Ulalar Bld.Gençlik

3

TUNCELİ-62 Pertekspor

4

ELAZIĞ-Grup Merkez Hasar Hankendi

5

MALATYA-Yeşilyurt Bld.

6

MALATYA-Pötürge Bld.

7

K.MARAŞ-1920 Maraşspor

8

K.MARAŞ-Elbistan Bld.

9

ADIYAMAN-Kahta Dirilişspor

10

G.ANTEP-Araban Bld.

11

G.ANTEP-Ankas İstiklalspor

12

KİLİS-Kilis Bld.

13

Ş.URFA-11 Nisanspor

14

Ş.URFA-Büyükşehir Bld.

 

 

SIRA
NO

3.GRUP

1

GİRESUN-1926 Bulancakspor

2

GİRESUN-Görelespor

3

G.HANE-Kelkit Bld.Hürriyet

4

TRABZON-Trabzon Doğanspor

5

TRABZON-Araklı 1961 Spor

6

TRABZON-Haçkaspor

7

BAYBURT-Bayburt Bld.

8

RİZE-Kendirli Bld.

9

RİZE-Çayalispor

10

ARTVİN-Arhavispor

11

ARDAHAN-Serhat Ardağanspor

12

KARS-Sarıkamış G.Birliği

13

IĞDIR-Iğdır Arasspor

14

ERZURUM-Yakutiyespor

 

 

SIRA
NO

4.GRUP

1

KARABÜK-Safranbolu Bld.

2

KASTAMONU-Özel İdare Köy Hiz.

3

ÇANKIRI-1074 Çankırıspor

4

SİNOP-Sinopspor

5

SAMSUN-Ladik Bld.

6

SAMSUN-Çarşambaspor

7

SAMSUN-Havza Bld.

8

ÇORUM-Sungurlu Bld.

9

AMASYA-Yeni Amasyaspor

10

ORDU-Ünye 1957 Spor

11

ORDU-Altınordu Bld.

12

TOKAT-Turhalspor

13

YOZGAT-Yozgatspor 1959 FK

 

 

SIRA
NO

5.GRUP

1

NEVŞEHİR-Kapadokya Göremespor

2

AKSARAY-68 Aksaray Bld.

3

NİĞDE-1970 Hisarspor

4

KAYSERİ-Talasgücü Bld.

5

ADANA-Büyükşehir Bld.

6

ADANA-Ceyhanspor

7

ADANA-Kiremithanespor

8

OSMANİYE-7 Mart Kadirli Demir

9

HATAY-Kırıkhanspor

10

HATAY-Arsuz Karaağaç 1967

11

HATAY-İskenderun Bld.Gençlik

12

MERSİN-Mut İd.Yurdu Bld.

13

MERSİN-Medcem Silifke Bld.

14

MERSİN-İçelspor

 

 

SIRA
NO

6.GRUP

1

BOLU-Yeniçağa

2

ANKARA-Çubukspor futbol

3

ANKARA-K.Ören Bld.Bağlum

4

ANKARA-DSİ Spor

5

ANKARA-1926 Poletlı Bld.

6

ESKİŞEHİR-Anadolu Üniv.Spor

7

KIRIKKALE-Kırıkkale Büyük Anadolu (Türk Metal)

8

AFYON-Sandıklıspor

9

KIRŞEHİR-Yeni Çayağzıspor

10

KONYA-Sarayönü Bld.

11

KONYA-Akşehirspor

12

KONYA-Karapınar Bld.

13

KARAMAN-Karaman Bld.

 

 

SIRA
NO

7.GRUP

1

AYDIN-Aydınspor 1923 (Kontenjan)

2

AYDIN-Sökespor

3

AYDIN-Kuşadasıspor

4

AYDIN-Didim Bld.

5

DENİZLİ-Kale Bld.

6

DENİZLİ-Serinhisarspor

7

DENİZLİ-Tavas Birlik

8

ISPARTA-Davrazspor

9

BURDUR-Bucak Bld.Oğuzhan

10

MUĞLA-Yatağanspor

11

MUĞLA-Ortaca Bld.

12

ANTALYA-Kepez Bld.

13

ANTALYA-Manavgat Bld.

14

ANTALYA-Konyaaltı Bld.

 

 

SIRA
NO

8.GRUP

1

İZMİR-Ödemişspor

2

İZMİR-Çiğli Bld.

3

İZMİR-İzmirspor

4

YALOVA-Altınova Bld.

5

YALOVA-Yalova Kadıköyspor

6

BURSA

7

BURSA

8

BURSA

9

BALIKESİR-Ayvalıkgücü Bld.

10

BALIKESİR-Burhaniye Bld.

11

MANİSA-Somaspor

12

MANİSA-Urganlıspor

13

MANİSA-Salihli Bld.

 

 

SIRA
NO

9.GRUP

1

İSTANBUL-Gaziosmanpaşa

2

İSTANBUL-Vefa

3

İSTANBUL-Sultangazi

4

İSTANBUL-Maltepespor

5

İZMİR-Aliağa

6

İZMİR-Bornova Yeşilova

7

KOCAELİ-Bld.Derincespor

8

KOCAELİ-Başiskele Doğantepespor

9

KOCAELİ-Çayırovaspor

10

KOCAELİ-Büyükderbentspor

11

KÜTAHYA-Kütahyaspor

12

KÜTAHYA-Tavşanlı Linyitspor

13

KÜTAHYA-Çamlıcaspor

14

BİLECİK-Bozüyük Vitra

 

 

SIRA
NO

10.GRUP

1

İSTANBUL-1877 Alemdağ

2

İSTANBUL-Beşyüzevler

3

İSTANBUL-Beylerbeyi

4

İSTANBUL-Küçükyalı Yelkenspor

5

BURSA-Zaferspor

6

BURSA-Yeşil Bursa

7

SAKARYA-Karasuspor

8

SAKARYA-Serdivanspor

9

SAKARYA-Hendekspor

10

DÜZCE-Kaynaşlı Bld.

11

DÜZCE-Çilimli Bld.

12

ZONGULDAK-Karadeniz Ereğli Bld.

13

ZONGULDAK-Devrek Bld.

14

BARTIN-Bartınspor

 

 

SIRA
NO

11.GRUP

1

İSTANBUL-Çengelköy

2

İSTANBUL-Modafen

3

İSTANBUL-Kartal

4

İSTANBUL-Yeşilköy

5

KIRKLARELİ-Kavaklıspor

6

KIRKLARELİ-Lüleburgaz İstasyon

7

TEKİRDAĞ-Tekirdağspor (Kontenjan)

8

TEKİRDAĞ-Çerkezköy 1911 Spor

9

TEKİRDAĞ-Çorluspor 1947

10

EDİRNE-Edirnespor

11

EDİRNE-Uzunköprüspor

12

ÇANAKKALE-Çanakkale Dardanel SK (Kontenjan)

13

ÇANAKKALE-Bigaspor

14

ÇANAKKALE-Biga Adaspor

Perşembe, 06 Eylül 2018 19:23 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN262
DÜN1218
BU HAFTA1480
BU AY24049
TOPLAM3389784

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 60 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim