9.GRUP TA SON 3 HAFTA-3 MAÇ KALA DURUMLAR..
Pazar, 24 Mart 2019 21:26Grubumuzda son 3 hafta ya girilirken şampiyonluk ve düşmeme mücadelesi şu şekilde devam etmektedir. BAL Liginin statüsü gereği aynı İl'in takımları arasında o İl in takımları içinde şampiyon olan veya son iki kırmızı da olup da direk düşen takımların durumuna göre lig de kalma ve düşme durumu belli olacaktır.
Örneğin,grubumuzda 4 tane Kocaeli takımı var,bunlar Derince ,Doğantepe,Çayırova ve Derbent. Eğer Derince sezon sonu şampiyon olamazsa ve Derbent te son iki kırmızı (kesin düşme hattı) da bitirirse ,Derince ve Doğantepe ligde kalırken, Çayırova ve Derbent bir alt lige direk düşecek,yerlerine Kocaeli SAL daki ilk 2 takım direk çıkacak. Ya da Derince şampiyon olursa,Derbent te son iki kırmızıda bitirse bu sefer Doğantepe Bal da kalacak,Derince ve Derbentin yerine SAL daki ilk 2 takım gelecek,Çayırova ile SAL ın 3.sü Play-Out maçı yapacak.

Grubumuzdaki 4 İstanbul takımının durumu da aşağı yukarı belli gibi, statü de  ""4 takımın hiçbiri TFF 3.Lig’e yükselmez ve küme düşmezse, bu 4 takımdan sezon sonu puan tablosunda üst sırada olan 2 takım Spor Toto BAL’da kalır. Diğer 2 takımdan en alt sırada olan takım yerel lige düşer. Yerel lig sıralamasından bir takım Spor Toto BAL’a çıkar. Diğer takım ise yerel lig sıralamasında ikinci olan takımla baraj müsabakası oynar""
Yani sıralama şimdiki puan sıralamasına göre biterse,en üstteki Sultangazi ve Maltepe direk Bal da kalır,sıralamadaki en altın bir üstündeki takım Vefa ise İstanbul SAL daki 2.ci takımla play-Out oynar,sıralamadaki en alttaki Gaziosmanpaşa direk alt lige düşer,yerine SAL daki 1.ci takım gelir.

1-ALİAĞA            : PUAN (50)
Kalan maçları :  Çayırova (D) ,   Derince Bld.(İç) ,   Kütahyaspor (D)
2-DERİNCE BLD.  : PUAN (48)    Kalan Maçlar  :  Gaziosmanpaşa (D) , Aliağa (D) , Küt.Çamlıca (İç)
3-SULTANGAZİ    : PUAN (45)    Kalan Maçlar  : Bornova Yşl. (D) , Doğantepe (İç) , Tav.Linyit (D)
.
.
.
10-BOZÜYÜK V.   : PUAN (23)
11-ÇAYIROVA      : PUAN (23)
12-BORNOVA       : PUAN (23)
13-DERBENT        : PUAN (17)
14-KÜT.ÇAMLICA  : PUAN ( 3)

Pazar, 24 Mart 2019 23:20 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN358
DÜN602
BU HAFTA1603
BU AY16109
TOPLAM4450163

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 29 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim