BAL LİGİ PLAY-OUT TÜM MAÇ PROĞRAMI VE SONUÇLAR (01.06.'19)
Perşembe, 25 Nisan 2019 21:18

 


.

 

Spor Toto BAL Baraj Maçları


25 Nisan 2019 15:30 CEYHAN SPOR 1-0 KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR
26 Nisan 2019 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-1
(P 5-6)
TÜYSÜZSPOR
27 Nisan 2019 13:00 YAKUTİYESPOR 2-1 İDMANOCAĞISPOR
27 Nisan 2019 13:00 ARHAVİ SPOR 3-1 BORÇKA SPOR
27 Nisan 2019 13:30 ULALAR BELEDİYESİ G 2-1 ERZİNCAN KEMAH
27 Nisan 2019 14:00 TONYA DOĞANSPOR 2-0 TRABZON FAROZ YALI SPOR
27 Nisan 2019 14:00 KAPADOKYA GÖREMESPOR 7-0 SUVERMEZKALESPOR
27 Nisan 2019 15:00 1926 BULANCAKSPOR 0-0
(U 1-0)
EYNESİL BELEDİYESPOR
27 Nisan 2019 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-2
(U 3-2)
TURGUTREİS SPOR
27 Nisan 2019 15:00 GÜLBAHÇESPOR 2-1 BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
27 Nisan 2019 15:00 SERİNHİSARSPOR 0-0
(P 3-4)
ÇAL BELEDİYESPOR
27 Nisan 2019 15:30 11 NİSAN SPOR 2-3 SİVEREK BELEDİYESPOR
27 Nisan 2019 16:00 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-0 ANDIRIN YEŞİLDAĞ
28 Nisan 2019 13:00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU 8-2 T.METAL 1963 SPOR
28 Nisan 2019 14:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 1-0 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR
28 Nisan 2019 14:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 6-0 TATVANSPOR
28 Nisan 2019 14:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BEL. 1-0 KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR
28 Nisan 2019 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 5-0 ERUH GENÇLİK SPOR
28 Nisan 2019 14:30 ALTINORDU BELEDİYESPOR 3-1 ORDUSPOR
28 Nisan 2019 14:30 BAYBURT BELEDİYESPOR 1-0 AYDINTEPE BELEDİYESPOR
28 Nisan 2019 14:30 LADİK BELEDİYESPOR 7-2 TERMESPOR
28 Nisan 2019 15:00 IĞDIRESSPOR 2-1 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR
28 Nisan 2019 15:00 KÜTAHYASPOR 3-0 AKINCILAR
28 Nisan 2019 15:00 BARTINSPOR 4-0 AMASRASPOR
28 Nisan 2019 15:00 YENİ AMASYA SPOR 1-2 MERZİFONSPOR
28 Nisan 2019 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-0 KURŞUNLU BELEDİYESPOR
28 Nisan 2019 15:00 SİNOPSPOR 1-2 BOYABAT 1868 SPOR
28 Nisan 2019 15:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-2 YALOVASPOR
28 Nisan 2019 15:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE 7-5 TAŞKÖPRÜ SPOR
28 Nisan 2019 15:00 ÇANAKKALE DARDANEL SK 0-0
(P 3-5)
BOZCAADASPOR
28 Nisan 2019 15:00 ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN 3-0 ÇORLU KÜLTÜR SPOR
28 Nisan 2019 15:00 KAHTA DİRİLİŞ SPOR 1-5 KAHTA 1978 SPOR
28 Nisan 2019 15:30 ISPARTA DAVRAZ SPOR 1-1
(Uz 3-1)
ISPARTA 32 EMRE SPOR
28 Nisan 2019 15:30 MANAVGAT BELEDİYESPOR 6-2 ANTALYA B.B. ASAT GENÇLİK
28 Nisan 2019 16:00 UZUNKÖPRÜSPOR 2-0 OSMANLISPOR
30 Nisan 2019 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1
(P 5-2)
HAKKARİ SPORTİF FAALİYETLER
30 Nisan 2019 15:00 SERDİVANSPOR 0-1 PAMUKOVA 1968 SPOR
30 Nisan 2019 16:00 ARSUZ KARAAĞAÇSPOR 0-1 REYHANLI BELEDİYESPOR
1 Mayıs 2019 14:00 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR 0-4 ANKARA T.K.İ.
1 Mayıs 2019 14:00 1955 BATMAN BELEDİYE 2-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR
1 Mayıs 2019 15:00 KİLİS BLD.SPOR 5-0 79 KİLİS SPOR
2 Mayıs 2019 14:00 TURHALSPOR 1-5 NİKSAR BELEDİYESPOR
2 Mayıs 2019 16:00 AYDINSPOR 1923 0-2 KARPUZLU BELEDİYE
2 Mayıs 2019 16:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR 0-3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
4 Mayıs 2019 13:00 KENDİRLİ BELEDİYE SPOR 1-1
(P 2-5)
SALARHA
4 Mayıs 2019 14:00 12 BİNGÖL SPOR 2-0 SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
4 Mayıs 2019 15:00 MUŞ MENDERES SPOR 2-1 ÖZ HASKÖY SPOR
5 Mayıs 2019 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 2-1 GELİKSPOR
5 Mayıs 2019 15:00 SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR 1-2 OSMANCIK BELEDİYESPOR
5 Mayıs 2019 15:00 ARABAN BELEDİYE SPOR 0-0
(P 3-5)
NİZİPSPOR
5 Mayıs 2019 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 4-0 KARAMAN Y.GENÇLİK VE SPOR
5 Mayıs 2019 15:30 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-1
(P 3-5)
BİSMİL 21 SPORTİF F. GENÇLİK
8 Mayıs 2019 17:00 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 4-2 ALİAĞA B. HELVACI GENÇLİK
10 Mayıs 2019 16:00 MEDCEM SİLİFKE 1-2 İDMANYURDU 1925 SPOR
11 Mayıs 2019 17:00 İZMİRSPOR 2-0 ÖZÇAMDİBİSPOR
12 Mayıs 2019 15:00 URGANLI SPOR 1-4 M.SANAYİ SPOR
15 Mayıs 2019 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 1-1
(Uz 1-2)
CİZRE SERHAT SPOR
1 Haziran 2019 15:00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR - GÖLYAZI BLD.SPOR
1 Haziran 2019 16:00 VEFASPOR - YENİKÖYSPOR

 

*Malesef İl takımlarından bazıları Süper Amatör Kümeye düştüler,düşen  İl takımları ;

-Yeni Amasyaspor
-Sinopspor
-Çanakkale D.
-Aydınspor 1923

 

 

----------------------------------------------------------------

*BAL Ligine yükselen İl takımları

-Yalovaspor

 

 

----------------------------------------------------------------

*BAL Ligine devam eden İl takımları ;


-Kütahyaspor
-Isparta D.
-Bartınspor
-Kırıkkale B.A
-Mardin B.B
-Siirt İ.Ö.İ
-Çankırı 1074
-Iğdır Es
-12 Bingöl
-İzmirspor

 

----------------------------------------------------------------

-maçlar bittikçe güncellenecek.


Cumartesi, 01 Haziran 2019 01:28 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1279
DÜN2139
BU HAFTA1279
BU AY35620
TOPLAM3992097

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 48 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim