B.KÜTAHYASPOR 2.YARIYA BAŞLIYOR(11.01'20)
Cumartesi, 11 Ocak 2020 22:47

KAMPIMIZ SONA ERDİ
13 günlük Antalya kampını değerlendiren Sportif Direktörümüz Tolga Tağ “13 günlük devre arası Antalya kampımız dün itibariyle sona erdi. Takım bütünlüğünü koruyup, ekip birlikteliğini artırmak, fiziksel ve taktiksel eksikliğimizi gidermek adına son derece verimli geçti diyebilirim. Kamp boyunca 19 idman ve 3 hazırlık  müsabakası yaptık. Bu yoğun tempoda kaptan Selçuk’un zorlanmaya bağlı tendinit başlangıcı dışında sakatlık yaşanmaması bizim için sevindiriciydi" dedi.

HENDEKSPOR MESAİSİ BAŞLIYOR

İki günlük izinin ardından Pazartesi günü Saat 14:00’da Kütahya’da Hendekspor  maçı hazırlıklarına başlayacaklarını aktaran Tolga Tağ “Takımdaki herkes birbirine saygılı ve dostane ilişkilere sahip. Bireysel yeteneklerle ön plana çıkmak yerine gücümüzü ve enerjimizi dengeli kullanıp takım halinde ön plana çıkmak istiyoruz. Çok  şükür kendisini takımın dışında hisseden tek bir oyuncumuz yok. Her birinin özelliklerine uygun sorumlulukları var ve her biri eşit öneme sahip. Bulunduğumuz gurup gereği karasal iklimde zorlu zemin ve kış şartlarında çetin bir ikinci yarı bizi bekliyor. Karsımıza çıkacak tüm zorlukları hep birlikte , birbirimize sahip çıkarak; yönetimimiz ,teknik heyetimiz,  futbolcu kardeşlerimiz ve taraftarlarımız, memleketini seven herkesle üstesinden gelebileceğimizi umuyorum. Ortak sevinçlerimizi  artırarak rehavete kapılmadan bütün rakiplerden daha çok çalışarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

BAŞKA TRANSFER YAPILACAK MI ?
Bölgesel Amatör Ligin en kaliteli gol ayaklarından birisi olan Mehmet Çağrı Alpaslan ile hücum hattını güçlendiren takımımız da, Serdar Kılıç  ve Mustafa Tahran ile yollar ayrılmıştı. Transfer konusuna da değinen Tolga Tağ “ Transferle alakalı iki oyuncuyla ilgilendik, takımımıza gelmek istediler,  talip olduk ama kulüpleri razı olmayınca bu transferler geçekleşmedi. Bize gelmek isteyenleri de, biz almadık. Devre arası transferleri her anlamda çok zor. Hocalarımla birlikte her zaman olduğu gibi ortak akil yürüterek oyuncu bakıyoruz. İçimize sinen olmalı. Laf olsun diye transfer yapmak istemiyoruz, daha vaktimiz de var, Gerekirse de hiç transfer yapmayabiliriz.” dedi.

Cumartesi, 11 Ocak 2020 23:29 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN349
DÜN602
BU HAFTA1594
BU AY16100
TOPLAM4450154

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 22 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim