DUMLUPINAR BECERİKSİZ İŞ BİLMEZLER YÜZÜNDEN SINIFTA KALDI (13.08'20)
DUMLUPINAR STADI İŞ BİLMEZLER YÜZÜNDEN SINIFTA KALDI.

TFF Bağımsız Denetçisi Gökhan Şimşir tarafından Dumlupınar Stadyumu çevresi, tribünleri, soyunma odaları ve zemini denetlendi.

Denetçi Gökhan Şimşir tarafından tespit edilen eksikler, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkililerine bildirilirken, hazırlanacak rapor TFF tarafından önümüzdeki günlerde kulübümüze tebliğ edilecek.

TFF Bağımsız Denetçisi Gökhan Şimşir, bu haliyle Dumlupınar Stadı'nda maçların oynanamayacağını belirtirken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri ise, Belediye Kütahyaspor'un bu sezon maçlarını Dumlupınar Stadı'nda oynaması için hızlı bir şekilde eksikliklerin giderileceğini belirttiler.

TFF Bağımsız Denetçisi Gökhan Şimşir'in Dumlupınar Stadı'nda yaptığı denetlemede, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kulüp Müdürümüz, ASKF Başkanı Murat Cengiz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, Spor Şube Müdürü Halil Girgin, Tesisler Şefi Ayşen Sarımehmet, İnşaat Teknikeri Ertuğrul Kartal ve İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri hazır bulundular.

Halbuki,TFF nin Profesyonel ligler ve  3.Lig ile ilgili stad konusunda daha önceki yıllarda yayınlamış olduğu Stad Yeterlilik ve benzeri konular ile ilgili birçok döküman ve kuralları varken,bunları incelemeyen,okumayan ve bilmeyen Kütahya İl Gençlik Spor müdürlüğü ,tribün ihalesine çıkarken,şartnameye koyacağı kriterler ile bu eksikliklerin çoğunu önceden giderebilirdi.
Şimdi,bu eksikliklerin tamamlanmadan burada maç oynanamayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN585
DÜN1923
BU HAFTA7106
BU AY35382
TOPLAM5194009

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 28 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim