KÜTAHYASPOR DA SARI ALARM !!! (12.12'20)

KÜTAHYASPOR DA SARI ALARM!


Sarı kart cezaları baş ağrıtmasın.

3'er sarı kart bulunan oyuncularımız; Osman Mert Göktepe, Murat Demirezen, Ahmet Üner ve Aykut Geçmen.

Bugüne kadar sezonun ilk maçından itibaren 3.lig 2.grupta yaklaşık 100 civarında maç oynandı. Bu maçlar sonunda maçı yöneten hakemler 11 kez kırmızı kartlarına başvurdu. Kırmızı kartların dağılımına baktığımızda 5 kırmızı kart ile takımımız Kütahyaspor en başta.

Halide Edip maçında Enes Nalbantoğlu, Tokat maçında Emrah Dağ, Nazilli maçında Ahmet Üner, Yozgatspor maçında Erdem Onur Beytaş ve en son Tekirdağ maçında İsmail Kayalı kırmızı kart görüp cezalı duruma düşen oyuncularımız oldu. Takip eden maçlarda bu arkadaşlarımızdan yoksun olarak maçlarımıza çıktık. En sevindirici durum ise son 4 maçımız Karaman, Tepecik, Yomra VE Fethiye maçlarında kırmızı kart görmeden maçımızı tamamlayıp yolumuza devam etmemizdir.

Gelelim sarı kart durumuna; takımımız oyuncuları bugüne kadar oynadığı 12 lig maçında 35 sarı kart gördü. Bu kartlardan dolayı dördüncü sarı kartını gören Onur Garip 1 maç oynamama cezasını Tekirdağ maçında tribünde oturarak çekti.
Bu hafta itibariyle Ceyhanspor maçında cezalı oyuncumuzun olmaması sevindirici . Kart cezası yüzünden yararlanamayacağımız oyuncumuz yok. Tüm oyuncularımız hocanın görev vermesi durumunda sahadaki yerlerini alabilecekler.

Ceyhanspor maçında sarı kartlara dikkat edecek oyuncularımız da az değil. 3'er sarı kart bulunan oyuncularımız Ceyhanspor maçında sarı kart görmeleri durumunda bir sonraki hafta oynanacak maçta takımdaki yerini alamayacaklar.

3 sarı kartı bulunan oyuncularımız, Osman Mert Göktepe, Murat Demirezen, Ahmet Üner, Güven Güneri , Emrah Dağ,
Serhat Velioğlu ve Aykut Geçmen in  dikkatli olmaları lazım.

İnşaallah önümüzdeki maçıda kartsız ve sakatlıksız atlatarak bir sonraki maçta cezasız,tam kadro ile sahada yer alırız.

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN413
DÜN1102
BU HAFTA413
BU AY22501
TOPLAM5275356

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 71 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim