BU ŞEHİR SİZE GÜVENİYOR ALİM HOCAM...(24.12'20)
Perşembe, 24 Aralık 2020 21:32

EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ ALIM IŞIK


Belediye başkanlığı seçimlerine hazırlanırken reklam panolarına yazdırdığı “Kütahyasporumuz 1.ligde oynayacak” mesajı ile gönülleri kazanmayı başarmıştı.
Belediye için hazırladığı projelerin içine Kütahyaspor’u da dahil edip, göreve gelir gelmez yönetimi devralmasıyla bu konuda ne kadar hevesli ve inançlı olduğunu herkese göstermiş oldu.
BAL ligine başlamaya hazırlanan Kütahyasporumuzun ismine “Belediye” kelimesini ekleyerek Belediyede görevli isimlerle oluşturduğu yönetim kurulu ile yol haritasını belirleyip , teknik kadro,sportif direktör ve oyuncu transferleriyle sezona başlamış oldu. Hazırlık döneminde takımı yalnız bırakmayıp, antremanlarına bile gitmesi dikkatimizi çeken konuların en başındaydı.
Geçen sezon ligin ilk başlarında alınan iyi sonuçlar ve toplanan puanlar devre arasıdan sonra aranır hale gelsede,şampiyonluk kelimesini sık sık telaafuz ederek, pandemi nedeniyle lige verilen arada ve sonrasında takımımızın mağdur olmaması için ne kadar mücadele ettiğini herkes görmüş oldu.

TFF nin aldığı kararların değişmesi için verdiği mücadele taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı.BAL liginde oynanan iç saha maçları ile deplasmanda oynanan maçlarda , takımını yalnız bırakmayan şehrül- emin Alim IŞIK başkanımızın takıma olan ilgisi ve sevgisi herkes tarafından alkışla karşılanıyordu. Yapılan çalışmalar ve yapılan ziyaretler sonuç vermiş, Kütahyaspor’la birlikte 8 takım daha 3.lige adım atmıştı. Artık hedefe biraz daha yaklaşmıştık.
Alim Başkan sayesinde takımımız bir basamak daha yükselmişti.Hasret kaldığımız 3.lige Alim Başkanın mücadelesi ve yönetime verdiği destekle çıkmış olduk. 3.lige ayak bastığımız ilk günden itibaren ne yönetimi, ne futbolcuları ne de teknik kadro ile taraftarı bir an olsun yalnız bırakmamış, bu konuda izledği yol ile lider bir başkan olduğunu herkese göstermiş oluyordu. Kütahyasporumuzu sahiplenmesi, maddi geliri olmayan takımımızı zor zamanlarda desteklemesi,uzun zamandır görmek istediğimiz hayalini kurduğumuz olayların en başında gelmekteydi. Onun sayesinde takım otobüsümüz, onun sayesinde kulüp tesislerimiz, yatakhanelerimiz, istediğimiz seviyelere gelmişti. Oyuncularımızın ve hocalarımızın ödemeleri düzenli yapılmaya onun sayesinde başlanmıştı.Kendinden önceki belediye başkanlarının 15 yılda yaptıkları destelerin kat be katını 15 ay gibi kısa sürede yapan Alim IŞIK başkanımız hedeflerini bir bir gerçekleştirmeye başlamış, bu da taraftarlarımız tarafından alkışlarla karşılık bulmuştu.
Bugün bile iç saha maçlarını kaçırmayan Alim IŞIK başkanımız Kütahyaspor taraftarının ve halkının hiç alışık olmadığı belediye başkanı profili çizerek takımımızın antremanlarına bile giderek bu takımı ne kadar sevdiğini ve desteklediğini cümle aleme bir kez daha göstermiş oluyordu.
Bu güne kadar vermiş olduğunuz tüm emekler için bir kez daha teşekkürler, sizin sayenizde takımımız hedefine doğru ilerlemeye devam ediyor.

Sizin sayenizde kimseye muhtaç olmadan hedefine ilerleyebiliyor. Sizin sayenizde takımımızın ismi tüm Türkiye tarafından biliniyor.Teşekkürler Büyük Başkan… Teşekkürler Alim IŞIK hocamız...

Bugün ki maçtan sonra ise ;"Kazanılan üç puandan ötürü futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve yönetim kurulumuzu tebrik ederim. Zorlu ve önemli bir maçı daha galibiyetle tamamladık. Mardinspor ve İskenderunspor maçlarından da galibiyetle ayrılıp devre arasını üst sıralarda tamamlamak istiyoruz. Galibiyetimiz şehrimize ve taraftarlarımıza armağanımız olsun" dedi.

Prof.Dr.Alim IŞIK
Belediye Başkanı

Perşembe, 24 Aralık 2020 23:21 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN114
DÜN797
BU HAFTA114
BU AY26722
TOPLAM5230694

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 20 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim