KÜTAHYASPOR'A GÜCÜNÜZ YETMEZ.. (21.02'21)
Pazar, 21 Şubat 2021 22:01

Maça dün geceden başlamak istiyoruz.

Çengelköyspor un bu sezon saha sıkıntısı olduğunu,maçlarını genelde saha kiralayarak oynadığını dünkü haber başlığımızda dile getirmiştik.
Ligin 13 haftasında Tekirdağspor ile Sultanbeyli Gölet Futbol Stadında ,15.ve 17.haftada B.Çekmece Tepecikspor ve Fethiyespor maçlarını Ümraniye Belediyesi Şehir Stadında,18.hafta Ceyhanspor maçını Alemdağ Stadyumunda ve 20.hafta da Mardin Fosfat maçını Tepecik Şenol Güneş Stadyumunda oynayan Çengelköyspor,Kütahyaspor maçında ise Alemdağ Stadyumunu tercih etmiş,burayı kiralamıştı.

Dün ve bugün pek gündeme gelmedi,sosyal medyaya düşmedi yada düşürülmedi ama maçın oynandığı Alemdağ Stadında dün akşam saatlerine kadar yaklaşık 20 cm kar vardı ve temizlenmemişti.
Aynı sahada bu maçtan 3 gün önce 3.Lig 1.Grup takımlarından 1877Alemdağspor- Bld.Derincespor maçı zemin temizlenmediği için ertelenmişti.

Takımımız maçtan 1 gün önceden İstanbul a gitmişti,dün sahayı görmeye giden ......... ve .........., sahanın en az 20 cm karla kaplı olduğunu ,hala temizlenmediğini görünce şok oldular,bunun üzerine Çekmeköy Gençlik Spor İlçe müdürlüğü sınırları içinde yer alan Alemdağ Stadı için,Çekmeköy Gençlik Spor İlçe yetkilileriyle görüşme yapıldı,saha zemininin zarar göreceği gerekçesiyle kesinlikle  temizlenmeyeceği söylenildi.

Alemdağ sahası suni çimdi ve ölçüleride küçüktü.Dumlıupınar stadı 105x70 ölçülerinde iken ,Alemdağ Stadı 98x65 ölçülerindeydi.Sahanın suni çim olması,küçük ölçülerde olması ve zeminin karla kaplı bir saha seçilmesi  akıllara bazı soru işaretlerini getirmişti.Sanki birileri 3 gün öncesinde zemindeki kardan dolayı 1 maçın ertelendiği bu sahada,Kütahyaspor maçınında erteleneceğini umut ediyordu.
İşte Kütahyasporun büyüklüğü burada sahne aldı,son kez İlçe Gençlik Spor yetkilileriyle görüşmeler yapıldı,yine olumsuz karar çıkınca,birkaç girişimden sonra  Sayın .............'ın  bizzat telefonla talimatıyla saha saat 18.30-19.00 civarından sonra alelacele şekilde bir gecede temizleniverdi.

Hatta bu olaya  o semtin takımı 1877Alemdağspor çok şaşırmış,sosyal medya hesaplarından, 3 gün önce kendi maçları öncesinde niçin temizlenmediğini sorgulamaya başlıyorlardı.

...............(isimler bizde saklı kalsın)

Maç yazısı ,diğer başlıkta.


Pazar, 21 Şubat 2021 23:42 tarihinde güncellendi
 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN311
DÜN797
BU HAFTA311
BU AY26919
TOPLAM5230891

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 28 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim