KÜTAHYA PLAY-OFF RÖVANŞINA KİLİTLENDİ .(15.05'22)

1 DOĞRU 3 YANLIŞI GÖTÜRECEK!

Üç kez oynadık, üç kez yenildik..

Ama öyle bir fırsatki bir kez yenersek biz kazanacağız! Finali biz yapacağız.

Yer neresi? Evimiz Dumlupınar , daha bunun ötesi mi var?

Çoluk, çocuk, kadın, erkek, genç, ihtiyar.. Hep beraber, omuz omuza, tek yürek şehrimize yakışanı yapacağız. Takımımızla hücum, takımımızla savunma yapacağız, inanıyoruz biz kazanacağız!

Yan pas yok, geri pas yok, Saldır Kütahya!

Sahne cesurların!

Salı günü tüm şehir Dumlupınar Stadyumu'ndayız..

Kimse davet beklemesin bu artık bir görev!

 

KAVGAYA DEĞİL DESTEĞE!

Salı günü Play-off yarı finalinde oynayacağımız Hopaspor maçı için sürekli taraftarlarımıza çağrılarda bulunuyoruz. Burada birşeyi daha net dile getirelim;

Biz taraftarımızı kavgaya gürültüye değil desteğe davet ediyoruz. 66'dan bu yana var olan büyük Kütahyaspor taraftarı çok tarihi maç oynadı, çok maça ev sahipliği yaptı.

Amacımız Hopaspor'u hırpalamak değil, yenip final vizesini almak. Dolayısıyla salı günü takımımıza ceza getirecek, zarar verecek, spor dışındaki hiç birşeyin içinde olmayalım. Maç boyu dakika ve skor ne olursa olsun desteğimizi sonuna kadar verelim ve finale yürüyelim..

Kütahya'nın büyüklüğünü dosta düşmana gösterelim.

KÜTAHYA KENETLENDİ!

Hopa rövanş maçı öncesinde sosyal medyada yapılan çağrılara Kütahya'nın her kesiminden ve hatta komşu illerden de çok büyük destek geldi. Son üç gündür maç için yoğun talep var ve Kütahya şehri daha önce Isparta'daki Muğlaspor finali için böyle kenetlenmiş ve Isparta Atatürk Stadyumu'nda kendisine ayrılan bölüme binlerce kişiyle giderek tribünlere sığmamıştı. O maçta şehrimize şampiyonluk gelmişti.

Belediye Başkanımızın ve Yönetim kurulumuzun, taraftarın her talebine yardımcı olduğu bu ortamda kenetlenen şehrimizin Hopaspor maçından zaferle ayrılacağına olan inancımız tam.

Salı günü saat 16.00'da kapalı gişe Dumlupınar Stadyumu'ndayız.. Hep birlikte 2.Lige!

BİLET GİŞELERİ SABAH 9'DA AÇILACAK!

Maç günü yığılma olmaması ve işten, okuldan gelecek taraftarlarımızın mağdur olmaması adına pazartesi saat 09.00 itibariyle stat gişelerinde bilet satışı başlayacak..

Maç günü farklı yerlerden gelecek taraftarlarımız da en geç maça bir saat kala stadyuma gelmeleri halinde mağduriyet yaşamayacaklar..

Taraftarlarımıza duyurulur!..

İDMANDA TARİHİ PROTOKOL!

B.Kütahyaspor’un, Artvin Hopaspor ile 17 Mayıs Salı günü Dumlupınar Stadında oynayacağı Play-Off yarı final rövanş mücadelesi öncesinde gerçekleştirdiği idman uzun yıllardır görülmemiş yoğunlukta bir protokole sahne oldu.

Dumlupınar Stadında yapılan idmanı ziyaret eden Vali Ali Çelik, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Arık, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, Jandarma Alay Komutanı J.Kd.Alb Murat Kırbaç, İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’ı Kulüp Başkanı Erdoğan Çolak ve Teknik Direktör İsmail Güldüren karşıladı.

BİLETLERE YOĞUN İLGİ!

Dumlupınar Stadyumu gişelerinde bilet satışları sürerken maça rekor ilgi var. Hemşehrilerimiz erken saatlerden bu yana bilet kuyruğunda bekliyorlar. Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereği bir kişi beş taneden fazla bilet alamıyor.

Yaklaşık 4 saat içerisinde 5 binin üzerinde bilet satıldı.. 2000 Yılında Uşakspor ile oynanan şampiyonluk maçındaki gibi Dumlupınar Stadyumu'nun tarihi günlerinden birini yaşaması bekleniyor.

Şehrimiz kenetlendi, tek ses tek yürek yarınki maçı bekliyor. Öncelikle bize bu heyecanı yaşatan teknik heyetimiz ve futbolcularımıza teşekkür ederiz.

Günlerdir biz taraftarlar olarak görevimizi yapıyor şehrimize sahip çıkıyoruz, yarın da çıkacağız. Dememiz o ki baskı hissedecek, tedirgin olacak sizler değilsiniz, onlar! Siz desteğimizi hissedin, kalitenizi gösterin.

Başka da birşey söylemiyoruz. Görelim mevla ne eyler, ne eylerse güzel eyler.

BÜYÜK TARAFTARIMIZA!

Ortam ilk maçtan itibaren gerildi. Dün milletvekili ve kulüp başkanlarının açıklamaları ile gerginlik iyice tırmandı. Lütfen tahriklere kapılmayalım, takımımıza ve oyuna zarar verecek durumlardan kaçınalım.

Hep birlikte omuz omuza oluşturacağımız atmosferden final biletini alarak çıkalım.

ŞEHİR UYUMADI!

Dün %90'ı tükenen ve bugün için ayrılan maraton biletleri sabah yeniden satışa başladı. Taraftarımız yine kuyruklar oluşturarak bu maçta Dumlupınar Stadyumu'nda yer alabilmek için erken saatlerde gişelere koştular.

Stat kapıları 13.30'da açılacak..

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN556
DÜN1923
BU HAFTA7077
BU AY35353
TOPLAM5193980

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 7 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim