YÖNETİM,GENEL KURUL (KONGRE) KARARI ALDI ..(31.05'23)

B.KÜTAHYASPOR'DA GENEL KURUL(KONGRE) 19 HAZİRAN DA..

B.Kütahyaspor kulübü, Genel Kurulunu 19 Haziran Pazartesi günü saat 18.00 da Belediye Konferans salonunda yapma kararı aldı.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2.toplantı 26 Haziran Pazartesi günü aynı yer ve saatte yapılacak.

Son 3 sezondur şampiyonluğu kıl payı kaçıran,Play off larda ilk turda elenen B.Kütahyaspor kulübü başkanı Erdoğan ÇOLAK dün (30 Mayıs da) istifa etmişti.

Yeni başkanın ve yönetim kurulunun kimlerden oluşacağı merak konusu olurken kulislerde başkanlık için Abdullah Damcı, Ramazan Yıldırım gibi isimler konuşuluyor.

İlk turda başkan ve yönetim kurulunun seçilmesi ve en kısa sürede görev dağılımının yapılması zaman açısından önemli.

Çünkü 24 Haziran -2 Temmuz arasında 9 günlük Kurban Bayramı tatili olacak,bu yüzden yeni yönetimin,transfer komitesini bir an evvel oluşturup takımda kimlerin kalacağı, sözleşmeleri devam eden futbolcuların durumları,yeni hoca seçimi, yapılacak transferler,kamp tarihi ve yer seçimi, sezon açılışı gibi konularda karar alması gerekiyor.

Taraftarın beklentisi ise ,bu sezon mutlaka şampiyonluk tecrübeli kaliteli bir hoca ve ekibiyle erkenden anlaşma sağlanması ve bu hoca öncülüğünde, takımda kalacak futbolculara göre eksik mevkilere kaliteli transferler yapılması.

 

ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN293
DÜN1923
BU HAFTA6814
BU AY35090
TOPLAM5193717

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 36 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim