Yönetim&Futbolcular

2018 - 2019 SEZONU BAL LİGİ 9.GRUP

YÖNETİM (15.Eylül.2018 Olağanüstü Genel Kurulu)

Mehmet Özdoğan (Başkan)
Selim Durmaz
Erhan Temel
Yasin Köksal
H.Osman Altınkaya
Hasan Aksu
Erkan Arkoç
Ebubekir Erdoğmuş
Sedat Kabaağaç
Ö.Faruk Durmaz
Furkan Yılmaz
Veysel Şafak
Ercan Özçınar
Ahmet Akman
Ali Hürata

YEDEKLER:

Osman Baş - Ali Okcu - Mustafa Göl - Uğur Kırdar - Mustafa İnegöl - Önder Dere
Nihat Helvacı - Murat Haser - Abdi Aktaş - Yılmaz Yaman - Yasin Uçar -
Ramazan Arslandaş - Ali Korkmaz - Mert Erol

DENETLEME KURULU (ASİL): Murat Cengiz - Levent Saltuk - Ali Kongu
DENETLEME KURULU (YEDEK): Rıza Vançin - Adnan Ertan - Atakan Öncel

ÜST KURUL: Mehmet Özdoğan - Selim Durmaz - Ömer Faruk Durmaz

---------------------------------------------------------------------

F U T B O L C U L A R :

1.ABDÜLKADİR  KABA

2.AHMET  KORKMAZ

3.BİLAL  AYDIN

4.CANER SÖSUNCU

5.EMİR  ORHAN

6.EMİRHAN  ÇANKAYA

7.FATİH  TOYGAR

8.İBRAHİM  KELEŞ

9.KAZIM  KAAN  KOZAK

10.MELİK  CAN  ŞAHİN

11.MUSTAFA  DEMİREL

12.ONURCAN  ŞENKARTAL

13.SEMİ SERDAR YILMAZ

14.SEMİH  ÖZCAN

15.SÜLEYMAN  YÜKSEL

16.UMUT  ÖZORAK

17.SERHAT  ERUYAR

18.ABDULLAH  SÖNMEZ

19.MESUT  GÜNAYDIN

20.EMRE  ŞAHİN

21.FATİH  AKMAZ

22.HAKAN  PEKSERBES

* Bu 22 futbolcu ile Ağustos ayında sözleşme imzalandı  ve  bu kadro  ile Türkiye
Kupasında Ödemişspor'u  3-2 yenerek tur atladık. 2.turda da 1 takviye transfer ile
yine bu kadro ile mücadele ettik. Deplasmanda Altındağ Bld.Spor'a 1-0 yenilerek elendik.

* Takımın eksikleri artık belli olmuştu. 3-4 takviye ile bu takım rakipleriyle kafa kafaya
mücadele ederdi.

* Ama hangi aklı evveller  düşünmüşlerki; bu takım  allak bullak edildi. Kapının önünden geçen
transfer edildi, kupa maçını oynayan bazı futbolcular hiç yoktan gönderildi.

* KİM DOKUNMUŞTU BU TAKIMA ?...İlk lig maçından sonra bir havaya girildi ki;
transfer üstüne transfer...Kimselerin bilmediği ordan-burdan futbolcular..Hem para yok,
hem lüzumsuz bilinmeyen futbolcu alımı...

* Bu yüzden HOCALAR DA BIRAKTI...Aklı eren kimseler, bu işe el atamadı, takım arap
saçı oldu..Kötü gidişe DUR  DENİLEMİYECEK HALE GELİNDİ.

TÜRKİYE KUPASI MAÇLARINDA OYNATILDIKTAN SONRA GÖNDERİLENLER :

1.Serhat Eruyar - / Stoper / 12.Ekim'de B.Vitra'ya verildi.
2.Abdullah Sönmez / Ön Libero / 21.Eylül'de 1920 Maraşspor'a verildi.
3.Mesut Günaydın / Sağ Dış / 03.Ekim'de amatör İznikspor'a verildi.
4.Emre Şahin / Orta Saha / 05.Ekim'de BAL Altınova Bld.'ye verildi.
5.Fatih Akmaz / Santrafor / 11.Ekim'de Bucak Bld.Oğuzhan'a verildi.
6.Hakan Pekserbes / Ön libero / 12.Ekim'de Amatör Dikili Çandarlı'ya verildi.

* Bu gönderilen 6 futbolcu , kupa maçlarında yer almıştı.

TUTMAK  İMKANSIZDI  TRANSFER  KOMİTESİNİ...PÜR  TELAŞ..ELİNDEKİ  HAZIR
KAMP  GÖRMÜŞ  FUTBOLCULARI  GÖNDERİP  KAMP  GÖRMEMİŞ  AMA KAPI  ÖNÜNDEN  GEÇERKEN SELAM  VERMİŞLERİ  TRANSFERE  BAŞLADI..Bu  işleri  hiç  anlamayanlar  bile  bu  kadar  yanlış  yapmazdı.

PÜR  TELAŞ  TRANSFERLER  DEVAM  ETTİ.....(Eylül.2018'de)

1.Alper  Piliç / Kaleci / Kasım  ayında  da  AYRILDI
2.Atillay  Malkoç - Kadroya  devreye kadar ancak 5 maç girebildi.
3.Berker  Öncü / Kaleci / Devreye kadar 3 maçta  ilk 11 oldu.
4.Ercan Yıldırım / Stoper / Tecrübeli...Maçlarda yer aldı.
5.Melih  Kılıç / Santrafor / Fatih Akmaz, verimli olamadığı içi gönderilmişti. Yerine geçen sezon
ikinci yarıda bizde oynamış ve 6 gol atmış Melih'le zor şartlarda anlaşıldı. Devreyi 5 golle bitirdi.
6.Orhan Şenmemiş / Orta Saha / En iyi transferimiz..Ağustos başından  beri bizde kamp yaptı,
tam anlaşacağımız zaman eski takımı Başiskele kaçırsa da, sonunda eylül ayında geri getirdik.
Tüm maçlarda yer aldı. Takmın en iyisi...
7.Yener Şerif Boz / Sol dış-Sol bek / Eski futbolcularımızdan...Maçlarda yer aldı.
8.Yunus İlgen /

30 TRANSFER YAPILMIŞ OLDU.. 6 TANESİ GÖNDERİLDİ (Hazır kamp yemiş futbolcular)

....VE  EKİM  AYINDA  SON  TRANSFERLER:

1.Ahmet  Üner / Ön Libero / 3.ligde iken futbolcumuzdu..Çok faydalı...
2.Dawda  Dibba / Hazırlık maçlarında iyi görünse de, maçlarda şans bulamadı.
3.İbrahim Kıymaz...Faydalı olamadı. Ancak 5 maç sonradan girdi.
4.Muhammet Çetin Polat / Stoper / 5 sezon önce hazırlıkta çağrılıp denenen ve ağır
diye gönderilen Muhammet, kurtarıcı olarak alındı. Devrede 6 maçta girdi.
5.Selim Tataroğlu / Kimin aldığı meçhul olan bu futbolcu hiç faydalı olamadı.

BÖYLECE 29 FUTBOLCU OLDU...

Kasım / Aralık  aylarında bazı futbolcularla ayrılık yaşandı:

1.Kaleci ALPER PİLİÇ
2.CANER SÖSUNCU
3.EMİR ORHAN
4.ONURCAN ŞENKARTAL

Bunların da ayrılmasıyla sayı  25 oldu...

* Hikmet Demirbilek - Bilal Üsbaş  heyeti ayrıldıktan sonra yerine geçen sezon
Alibeyköy'ü  çalıştıran Zeki Ersoy  geldi. Kamp yapmamış futbolcuların transfer edildiğini
ve  sahada hiç bir varlık  gösteremediklerini görünce  alt yapımızdan  gelenlere  sarıldı  ve
onları devamlı kadroya aldı, gerektiğinde ilk 11'de  oynattı.

ALT YAPIDAN GELMİŞ  OLANLAR (Genç)

1.Ahmet Korkmaz
2.Bilal Aydın
3.Emirhan Çankaya
4.Fatih Toygar / Kale
5.Melik Can Şahin
6.Mustafa Demirel
7.Semih Özcan
8.Umut Özorak
9.Süleyman Yüksel

---------------------------------------------------

* DEVREDE  ÇOK  SAYIDA  AYRILIKLAR  YAŞANACAK...
* ÇÜNKÜ  PARALARI  ÖDENMEDİ....

===============================

 

2017 - 2018 SEZONU BAL LİGİ  10.GRUP  TAKIMI


K Ü T A H Y A S P O R

 

KULÜP BAŞKANI......AHMET TEKDEMİR

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ


----------------------------------------------------------------------------------

KULÜP MÜDÜRÜ.....Abdullah USTALAR

--------------------------------------------------------------------------------------------

A TAKIM TEKNİK HEYETİ

TEK.SORUMLU: M.Zafer ÇAĞIN............................... ANTRENÖR: Efrahim ALKIN


A TAKIM KALECİ ANTRENÖRÜ: Remzi KORKMAZ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ALT YAPI  HEYETİ

ANTRENÖR : ALİ  EFE............................................... ANTRENÖR : HÜSEYİN UYĞUN

ALT YAPI KALECİ ANTRENÖRÜ.....A.EMİN  DUYMUŞ

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

KÜTAHYASPOR FUTBOL TAKIMI :

 

FUTBOLCULARIMIZ:

AHMET ÖZSÜLÜN / 1986 / Kütahya

MEVKİİ: Önlibero - Solbek

GELDİĞİ TAKIM: Sandıklıspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Termikspor - Tav.Linyit - Marmaris Gençlik (Prof.) -
Sarıyer (Prof.) - İnegöl (Prof.) - Turgutluspor (Prof.) - Sarıyer (Prof.) -
Kütahyaspor (Amt.) - Sultangazi - Sandıklıspor
----------------------------------------

ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU / 1992 / Üsküdar

MEVKİİ: Forvet

GELDİĞİ TAKIM : Karacabey Birlik

OYNADIĞI TAKIMLAR: Beşiktaş A.Ş. (Amt.) - İst.Gençlik ve Spor İl.Müd.Spor (Amt.) -
Beşiktaş A.Ş. (Amt.) - Kasımpaşa A.Ş. (Amt.) - Sancaktepe Bld.Spor (Prof.) -
Payasspor (Prof.) - Silivrispor (Prof./ Kira) - Çatalcaspor (Prof.) -
Diyarbekir Spor A.Ş. (Prof.) - Çatalcaspor (Prof.) - Batman Petrolspor (Prof.) -
Karacabey Birlik (Prof.)
------------------------------------------

AZMİ POLAT / 1983 / Muradiye

MEVKİİ: Orta Saha

GELDİĞİ TAKIM: Somaspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Yeni Karamanspor (Amt.) - İnegölspor (Amt. ve Prof.) -
Yozgatspor (Prof.) - Yalaovaspor (Prof.) - Akhisar Bld. (Prof.) -
Kütahyaspor (Prof. / Kira) - Akhisarspor (Prof.) - Van B.Ş. (Prof.) -
Altınordu (Prof.) - Ünyespor (Prof.) - Çankırıspor (Prof.) -
Kastamonuspor (Amt.) - Yeni Amasya (Amt.) - Ergene Velimeşe (Amt.) -
Somaspor (Amt.)
---------------------------------

BARIŞ CİVELEK / 1994 - İzmit

MEVKİİ: Soldış

GELDİĞİ TAKIM: Karaman Bld.Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kocaelispor (Amt.ve Prof.) - İstanbulspor (Prof.) -
Derincespor (Prof.) - Karaman Bld. (Amt.)
-----------------------------------


BUĞRA DİNLER / 1989 / İskenderun


MEVKİİ: Sağbek

GELDİĞİ TAKIM: Serik Bld.Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Antalyaspor (Amt. ve Prof.) - Aksarayspor (Prof.) -
Malatyaspor (Prof.) - Kırıkhanspor (Prof.) - Antalya Konyaaltı Bld. (Amt.) -
Kumluca Bld. (Amt.) - Kastamonuspor (Amt.) - Ödemişspor (Amt.) - Serik Bld. (Amt.)
-----------------------------------------


BURÇİN GÖRGEN / 1990 / Muğla

MEVKİİ: Stoper

GELDİĞİ TAKIM: Didim Bld.Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Turgutreis (Amt.) - Gümüşlük (Amt.) - Turgutreis (Amt.) -
Kütahyaspor (Amt.) - Didim Bld. (Amt.) - Serhat Ardahan (Amt.) -
Eğirdirspor (Amt.) - Sarayönü Bld. (Amt.) - Yozgatspor 1959 (Amt.) -
Didim Bld. (Amt.)
-----------------------------------------



CUMAALİ BULUT / 1983 / Bursa

MEVKİİ: Forvet

GELDİĞİ TAKIM: Yeni Amasyaspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Bursa Namık Kemal Spor (Amt.) - Gürsu Bld. (Amt.) -
Demirtaşspor (Amt.) - Bursa Zaferspor (Amt.) - İnegölspor (Prof.) -
M.Kemalpaşaspor (Prof.) - Yeni Ereğlispor (Prof.) - Osmaniyespor (Prof.) -
Çorumspor (Prof.) - Ayvalıkgücü Bld. (Amt.) - Karacabeyspor (Amt.) -
Yenişehir Bld. (Amt.) - Bursa Karadeniz Güvenspor (Amt.) - Isparta Emrespor (Amt.) -
Balçova Yaşamspor (Amt.) - Erdekspor (Amt.) - Bursa Elmasbahçelerspor (Amt.) -
Zağnosspor (Amt.) - Serik Bld. (Amt.) - Yeni Amasyaspor (Amt.)
------------------------------

 



EMİR ORHAN / 1996 / Bursa Kestel

MEVKİİ: Stoper

GELDİĞİ TAKIM: Bursa Nilüfer Erdemli Sportif

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kestel Bld.Spor (Amt.) - Mudanyaspor (Amt.) - Kestel Bld.Spor (Amt.) - Nilüfer Erdemli (Amt.)
-------------------------------------



ENES GÜNAY / 1998 / Kütahya

MEVKİİ: Sağdış - Sağbek

GELDİĞİ TAKIM: İç Transfer

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kütahya Şekerspor (Amt.) - Küt.Özel İdare (Amt.) -
Kütahyaspor (Amt.) - Kütahyaspor (Prof.) - Kütahyaspor (Amt.)
-------------------------------------------


ENES NALBANTOĞLU / 1995 / Sapanca

MEVKİİ: Sağ dış

GELDİĞİ TAKIM: Nevşehir Spor Gençlik

OYNADIĞI TAKIMLAR: Fenerbahçe (Amt.) - Sakaryaspor (Amt.) -
Sakarya Tüvasaş Demirspor (Amt.) - Sakarya Serdivanspor (Amt.) - Beylerbeyi (Prof.) -
Sapanca Gençlik (Amt.) - Bornova Yeşilovaspor (Amt.) - Nevşehir Spor Gençlik (Amt.)
-----------------------------------

ERKUL KÜÇÜK / 1995 / Eminönü

MEVKİİ: Solbek

GELDİĞİ TAKIM: Somaspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Fenerbahçe (Amt.) - Galatasaray (Amt.) - İst.Bayrampaşa Demirspor (Amt.) - İst.Acıbadem (Amt.) - Beylerbeyi (Amt.) - Kasımpaşa A.Ş. (Amt.) - Arnavutköy Bld. (Amt.) - Kepez Bld. (Amt.) - Somaspor (Amt.)
----------------------------------------



FATİH TOYGAR / 2000 / Kütahya

MEVKİİ: Kaleci

GELDİĞİ TAKIM: Kütahyaspor Alt Yapı

OYNADIĞI TAKIMLAR: Küt.DPÜ Spor (Amt.) - Termikspor (Amt.) - Kütahyaspor (Amt.)
----------------------------------------



HASAN DÜLGEROĞLU / 1986 / Konya


MEVKİİ: Stoper

GELDİĞİ TAKIM: İst.Maltepespor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Konya Selçuklu Bld.Spor (Amt.) - Ank.Demirspor (Amt.) -
Aksarayspor (Amt. ve Prof.) - Karsspor (Prof.) - Ank.Demirspor (Prof.) -
Akçaabat Sebatspor (Prof.) - Ank.Demirspor (Prof.) - Çubukspor (Prof.) -
Tarsus İd.Yurdu (Prof.) - Sandıklıspor (Prof.) - Tav.Linyitspor (Prof.) - İst.Maltepespor (Prof.)
----------------------------------------



JOEL AGMAGMA SEGO / 1992 / Kamerun


MEVKİİ: Ortasaha

GELDİĞİ TAKIM: İzmir AlaçatıSpor Kulübü

OYNADIĞI TAKIMLAR: Somaspor (Amt.) - İst.Çamlıcaspor (Amt.) -
Trab.Hekimoğlu Doğanspor (Amt.) - Alaçatıspor Kulübü (Amt.)
------------------------------------------------------------



KADİR KÜRŞAT DUYDU / 1990 / Gölcük

MEVKİİ: Kaleci

GELDİĞİ TAKIM : Muğla Ortaca Bld.Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kocaeli Harbişspor (Amt.) - Osmanlıspor (Amt.ve Prof.) -
Orhangazi Bld.Spor (Prof.) - İzmit Bld.Spor (Amt.) - Bucak Bld.Oğuzhanspor (Amt.) -
Türk Metal Kırıkkale Spor (Amt.) - Ortaca Bld. (Amt.)
-----------------------------------------



MEHMET KARABACAK / 1992 / Eskişehir

MEVKİİ: Kaleci

GELDİĞİ TAKIM: Eğirdir Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Esk.Şekerspor (Amt.) - Kardemir Karabükspor (Amt.) -
Sandıklıspor (Prof.) - Turanspor A.Ş. (Ank.Şekerspor) (Prof.) - Eğirdir spor (Amt.)
------------------------------------------



MERT CAN TUNCA / 1995 / Fatih

MEVKİİ: Kaleci

GELDİĞİ TAKIM: Anadolu Bağcılar Spor (And.Üsküdar)

OYNADIĞI TAKIMLAR: İst.Altınyıldız (Amt.) - Beşiktaş A.Ş. (Amt.) -
Somaspor (Amt.) - Menemen Bld.Spor (Prof.) - Anad.Bağcılar (Prof.)
-----------------------------------------



MUHSİN ERÖZKAN / 1982 / Bilecik Osmaneli

MEVKİİ: Stoper

GELDİĞİ TAKIM: Çolu Spor 1947

OYNADIĞI TAKIMLAR: İznikspor (Amt.) - Sakarya Serdivanspor (Amt.) -
Beylerbeyi (Prof.) - M.Kemalpaşaspor (Prof.) - Çankırıspor (Prof.) -
Tokatspor (Prof.) - Eyüpspor (Prof.) - Altay (Prof.) - Eyüpspor (Prof.) -
Giresunspor (Prof.) - Eyüpspor (Prof.) - İst.B.Çekmece Bld. (Amt.) -
Çorlu Spor 1947 (Amt.)
---------------------------------------------



MURAT YAVUZ / 2000 / Kütahya Altıntaş


MEVKİİ: Ortasaha

GELDİĞİ TAKIM: Kütahyaspor Alt Yapı

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kütahya Genç SHÇEK Spor (Amt.) - Küt.Yeşilayspor (Amt.) -
Kütahyaspor (Amt.)
-----------------------------------------


MUSTAFA ASLAN / 1990 / Malatya Akçadağ


MEVKİİ:
Ortasaha

GELDİĞİ TAKIM: Zonguldak Alaplı Bld.Spor

OYNADIĞI TAKIMLAR: Malatya Çatyol Bld.Spor (Amt.) - Yeni Malatyaspor (Amt.) -
Malatyaspor (Amt.ve Prof.) - Nazilli Bld.Spor (Prof.) - Afyonkarahisarspor (Prof./ Kira) -
Diyarbakır Kayapınar Bld.Spor (Amt.) - Ceyhanspor (Amt.) - Siirtspor (Prof.) -
Turanspor A.Ş. (Ank.Şekerspor) (Prof.) - Malatya Çatyol Bld.Spor (Amt.) -
Ank.Kazan Bld.Spor (Amt.) - Muş Demirspor (Amt.) - Arhavispor (Amt.) - Alaplı Bld. (Amt.)
---------------------------------------------------------



MUSTAFA DEMİREL / 2000 / Kütahya


MEVKİİ: Ortasaha

GELDİĞİ TAKIM: Kütahyaspor Alt Yapı

OYNADIĞI TAKIMLAR: Kütahya Yeşilayspor (Amt.) - Kütahyaspor (Amt.)
-----------------------------------------



OSMAN ATALAY DEMİRTAŞ / 1991 / İst.Fatih


MEVKİİ: Ortasaha, sağdış

GELDİĞİ TAKIM: Afjet Afyonspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: İst.Damlaspor (Amt.) - Zeytinburnuspor (Amt.ve Prof.) -
İst.CFS Bağcılar Spor (Amt.) - Adıyamanspor (Prof.) - İst.B.Çekmece Bld. (Amt.) -
İst.Vefaspor (Amt.) - Keşanspor (Amt.) - Yalova Altınova Bld.Spor (Amt.) -
Çıksalınspor (Amt.) - Afyet Afyonspor (Amt. ve Prof.) -
--------------------------------------------



RIDVAN GÜRLER / 1989 / Konak

MEVKİİ: Ortasaha, sağdış

GELDİĞİ TAKIM: Yeni Amasyaspor

OYNADIĞI TAKIMLAR: İzmir Hücumspor (Amt.) - İzmirspor (Amt.ve Prof.) -
Kastamonuspor (Prof.) - Salihli Bld.Spor (Amt.) - Ayvalıkgücü Bld. (Amt.) -
Tekirdağspor (Amt.) - Tire 1922 (Amt.) - Bornova 1881 (Amt.) -
Kütahyaspor (Amt.) - Bornova Yeşilovaspor (Amt.) - Yeni amasyaspor (Amt.)
------------------------------------------



ŞERİF AYYILDIZ / 2001 / Kütahya Gediz

MEVKİİ: Stoper , solbek

GELDİĞİ TAKIM: Kütahyaspor Alt Yapı

OYNADIĞI TAKIMLAR: Küt.Aragonit B.Saka (Amt.) - Küt.Termikspor (Amt.) -
Kütahyaspor (Amt.)
-------------------------------------------





ZİYARETÇİ SAYACI

BUGÜN1375
DÜN1534
BU HAFTA2909
BU AY33346
TOPLAM3744284

jbc vcounter

Şu An Kaç Kişiyiz

Şu anda 62 ziyaretçi çevrimiçi
Powered by ArtTree

İletişim